Connect with us

Cestopisy

Jak to vypadá na Maltě? Tito Slováci ti v krátkém videu ukáží to nejlepší

Jak to vypadá na Maltě? Tito Slováci ti v krátkém videu ukáží to nejlepší

Malta byla v tomto roce oblíbenou letní destinací nejen pro české ale i slovenské cestovatele. Kromě krásných pláží a známých jazykových pobytů tě tento ostrov okouzlí i starověkou historií, divokou přírodou a krásným mořem. Dovolená na Malte skvělou volbou, pokud chceš zkombinovat lenošení na pláži s objevováním místní historie a procházkami pestrobarevnými ulicemi La Vallety. Své o tom ví i fanoušek slovenské verze Pelipecek Raymond, kterým nám poslal své video z jeho letošní dovolené. Někdy jedno video totiž řekne víc, než deset článků dohromady.

Reklama

PS: Máš i ty super video z dovolené? Pošli nám ho do zprávy na Facebooku, rádi ho zveřejníme.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru