Connect with us

Novinky

???? Cuteness overload: Sichuan Airlines představili pandí Airbus A350

???? Cuteness overload: Sichuan Airlines představili pandí Airbus A350

Čína pandy miluje a to čím dál víc. Důkazem je i nové letadlo z řad Sichuan Airlines. Oblíbené černobílé zvířátko bude nově černým (jen na půl) pasažérem každého letu tohoto Airbusu A350. Letadlo je totiž ozdobené pandami, stejně tak je najdete i na každém sedadle v plyšové podobě. To ale není všechno. Při check-inu se potkáš s pandami, a to nejen malbami, ale například i s pracovníky, kteří na sobě mají pandí trika. Zkrátka a jasně, pandy jsou všude. Stačí se podívat na fotky dole. No prostě cuteness overload.

Reklama

Zdroj fotografií: Sichuan Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru