Connect with us
Nadšená žena na Sardinii

Asie

TOP LETENKY NA LÉTO: Poslední šance na dobré ceny! Od 496 Kč

TOP LETENKY NA LÉTO: Poslední šance na dobré ceny! Od 496 Kč

Teploty stoupají a ceny doslova tají před očima jako nanuk v létě. Tak si té zmrzky taky lízni a kup letenky na léto za super cenu. Moc neváhej, termínů ubývá a ceny jen porostou. V hlavní roli destinace jako Itálie, Španělsko, Řecko, ale třeba i Chorvatsko a Bulharsko – prostě super žádané letní destinace, nyní málem za hubičku. Letíš z Prahy, Vídně i Bratislavy.

Reklama

⏰ Výprodej letenek potrvá jen 2 dny, skončí v pátek ve 12:00. ⏰

Přijdou ti vhod podmínky vstupu a návratu jednotlivých zemí – TADY je máš jako na dlani.

Výprodej levných letenek na léto
Příklad super termínu letenky do Milána

TOP letenky výprodeje podle nás – užij si léto 😉

Nezapomeň na pojištění

Pojištění STORNO nově pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID-19 před cestou 80 % stornopoplatků. Také jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID-19 a náklady na karanténu v dané destinaci. Pojištění je platné pro všechny světové země, a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemiologickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Milán

Elegantní město módy s krásami italské gotiky (kterých v Itálii mnoho nenajdeš, přešli rovnou do renesance… ) okouzlí nejen shopaholiky a milovníky italských bot. Ale kdyby ses tu přeci jen nudil, vyraz na výlet do blízkého a neprávem opomíjeného historického města Bergamo.

Žena na milánské katedrále

Řím

Italské hlavní město je krásné již od středověku a není tedy divu, že všechny cesty vedou do Říma. A za takovou cenu i všechny tvé cesty… Vždyť i Audrey Hepburn tu byla na prázdninách, proč ne ty?

Řím

Brindisi

Přímořské městečku v podpatku té boty zvené Itálie. Vyzkoušej letos něco nového, neokoukaného.

Brindisi Itálie

Porto

Ochutnej portugalské Portské v druhém největším portugalském městě a hlavním městě na jeho severu. Určitě patří mezi místa, která v Portugalsku chceš vidět!

Gaudího Bercelona

Barcelona je nádherná, hlavně pak kvůli stavbám Antonia Gaudího. Sagrada Familia se staví již století a pouze z darů věřících, a je stále krásnější a krásnější.

Izraelský Tel Aviv

Izrael je taková multi-kulti země, že si tu něco najde snad každý. Ty můžeš najít fajn letenku a příjemnou dovolenou u moře.

Tel Aviv

Chorvatsko

Pro Čechy nestárnoucí klasika, pro Američany novinka. Je jedno, jak Chorvatsko vnímáš ty, dovolená je tu vždycky fajn a navíc místní už i rozumí češtině.

Výhled na záliv

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru