Connect with us
Emirates

Asie

Nejlepší letenky na Srí Lanku: leť s Emirates v TOP sezóně za 16 990 Kč

Nejlepší letenky na Srí Lanku: leť s Emirates v TOP sezóně za 16 990 Kč

Srí Lanka je neuvěřitelně rozmanitá a dokáže nabídnout mnohem více než klasický luxusní dovolenkový ráj s kvalitními resorty, dobrými službami, ale bez jakýchkoli aktivit či památek. My ti Srí Lanku doporučujeme, pokud máš rád: nekonečné pláže, surfování, nízké ceny, kvalitní čaj, fascinující historii, chutné jídlo a dobrosrdečné lidi. A teď to nejlepší. Vypelikánovali jsme letenky na Srí Lanku s Emirates za perfektních 16 990 Kč. V ceně je velké zavazadlo, špičkový servis a nejlepší multimediální zábava na palubě.

Reklama

Srí Lanka s Emirates – lepší letenku dnes nenajdeš

Nenech si ujít akční cenu za letenky na jeden z nejoblíbenějších ostrovů Asie s odletem z Vídně a jednou z nejlepších aerolinií na světě. Letíš s Emirates a jejich výborným palubním servisem již v ekonomické třídě, komfortním přestupem v Dubaji a 25kg zavazadlem. Akční kalendář níže obsahuje termíny i na hlavní exotickou sezónu 2023/2024.

Tyto letenky pořídíš aktuálně jen u Pelikána za exkluzivní cenu 16 990 Kč. To je dokonce méně, než na oficiálních stránkách Emirates! V nabídce je navíc k dispozici také o 1000 Kč dražší alternativa, díky které cestou absolvuješ i 3denní zastávku v Dubaji. K tomu snad ani není co dodat. Multicity letenky od Emirates zkrátka milujeme.

Srí Lanka

Proč si vybrat nabídku Emirates?

Budeš se cítit, jako ve vyšší třídě. Pohodlně se usaď, dej si drink, ponoř se do nejnovějších filmů a seriálů, ochutnej skvělou kuchyni, zůstaň v kontaktu s blízkými a užij si let na 100 %. Létání s Emirates je opravdu komfortní už i v ekonomické třídě. Samozřejmostí je vždy rovněž velké podpalubní zavazadlo.

Emirates

V ekonomické třídě vládnou příjemné šampaň odstíny s modrými akcenty, všechny navrženy zvlášť. Unikátní design vytváří klidnou atmosféru a prostor pro maximální relaxaci během celého letu. Všichni cestující mají přístup k USB portu a k 13,3palcové obrazovce.

Emirates
Emirates

Multimediální systém je každoročně oceňován nezávislým hodnocením SKYTRAX jako absolutní špička na trhu. Obsahuje vše, co od něj na dlouhém letu očekáváš. Množství filmů a seriálů, hudba, audioknihy, hry, živé i sportovní přenosy, možnost sledovat během celé cesty aktuální polohu letadla, očekávaný čas příletu nebo zkusit třeba vychytávku jako možnost telefonovat na palubě letadla.

Emirates
Emirates

Emirates

Srí Lanka je super nápad po celý rok

Nejvhodnější dobou pro dovolenou na ostrově Srí Lanka je období od ledna do dubna. Pravděpodobnost výskytu srážek je tyto měsíce minimální jak na západním a jižním pobřeží, tak v horách. Na západní a jižní pláže se můžeš vydat také od července do září. Dešťové srážky jsou v tomto období jen občasné, oceán však není úplně klidný a písek z pláží je na mnoha místech smýván do oceánu.

Mohlo by tě zajímat:

Srí Lanka

Srí Lanka

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru