Connect with us
Emirates

Letenky

Až tři skvělé destinace na jedné letence: Multicity s Emirates od 19 990 Kč jsou zpět!

Až tři skvělé destinace na jedné letence: Multicity s Emirates od 19 990 Kč jsou zpět!

Dubaj, Bangkok, Srí Lanka, Maledivy, Phuket, Fidži, Seychely, Mauricius či Nový Zéland. Našel jsi mezi nimi tvoji vysněnou destinaci? Nebo jich je dokonce víc? Nyní totiž můžeš procestovat hned několik míst najednou a ještě ušetřit! Emirates totiž spustily všemi oblíbené multicity letenky.

Reklama

S Emirates můžeš navštívit dvě nebo dokonce tři peckovní destinace a potřebuješ k tomu jen jednu letenku. Leť z Vídně nebo Prahy, naplánuj si krátký, ale za to nezapomenutelný výlet v Dubaji a pokračuj do exotických destinací jako Thajsko, Srí Lanka či Maledivy.

Proč je zastávka v Dubaji skvělým nápadem?

žena v Dubaji

Peckovní nabídka multicity letenek s Emirates

Možností, jak si zajistit nezapomenutelnou dovolenou, ti Emirates poskytnou hned několik. V nabídce najdeš staré známé oblíbence i nové kombinace. Po kterých letenkách sáhneš ty? Základem je návštěva Dubaje, jejíž délku jsme ti automaticky nastavili na tři dny. Poté pokračuješ buď do cílové destinace, nebo si cestou uděláš ještě druhou mezizastávku.

Prohlédni si všechny aktuálně dostupné kalendáře, případně se inspiruj naším výběrem šesti nejatraktivnějších kombinací.

Možné kombinace dvou destinací:

 • 3 dny v Dubaji + libovolný počet dní na Srí Lance – odlet z Vídně nebo Prahy
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní na Maledivách – odlet z Vídně nebo Prahy
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní v Bangkoku – odlet z Vídně nebo Prahy
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní v Kapském městě – odlet z Vídně nebo Prahy
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní v Hongkongu – odlet z Prahy nebo Vídně
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní na Phuketu – odlet z Prahy
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní na Mauriciu – odlet z Vídně
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní ve Vietnamu (Ho Či Minovo Město) – odlet z Vídně
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní v Singapuru – odlet z Prahy
 • 3 dny v Dubaji + lib. počet dní na Seychelách – odlet z Vídně nebo Prahy

Možné kombinace tří destinací:

 • 3 dny v Dubaji + 5 dní na Maledivách + lib. počet dní na Srí Lance – odlet z Vídně nebo Prahy
 • 3 dny v Dubaji + 4 dny v Hongkongu + lib. počet dní na Fidži – odlet z Vídně nebo Prahy
 • 3 dny v Dubaji + 3 dny v Singapuru + lib. počet dní v Austrálii (Melbourne) – odlet z Vídně nebo Prahy
 • 3 dny v Dubaji + 4 dny v Sydney + lib. počet dní na Novém Zélandu (Christchurch) – odlet z Vídně

1. Dubaj a Srí Lanka jednou cestou od 19 990 Kč

Srí Lanka je oblíbenou destinací českých cestovatelů a my se nedivíme. Vydej se do této rozmanité země i ty a cestou tam stihni také 3denní návštěvu Dubaje. Počet dní, které následně strávíš na samotné Srí Lance, je jen na tobě. Součástí letenek je 25kg zavazadlo do podpalubí.

Srí Lanka

2. Dubaj a Bangkok jednou cestou od 22 990 Kč

Dovolená v Thajsku je vždy dobrý nápad. Proč ji ale nespojit s 3denním pobytem v Dubaji? Leť z Vídně nebo Prahy a cestou do Bangkoku se zastav v metropoli luxusu a moderní architektury. V našich akčních kalendářích si vybíráš, kolik času chceš strávit v Thajsku, zastávka v Dubaji je i v tomto případě automaticky nastavena na 3 dny. V ceně nechybí ani 25kg odbavené zavazadlo.

Bangkok

3. Dubaj a Maledivy jednou cestou od 20 790 Kč

Maledivy jsou ultimátní ráj na Zemi – dokonalé pláže, křišťálově modré laguny, nejkrásnější západy slunce, nejlepší pečené ryby a tropický vzduch po celý rok. Dovolená na úžasných Maledivách je zážitek sám o sobě. Co ho ale okořenit o luxusní pobyt v blikající metropoli, v Dubaji?

Při této kombinaci si volíš počet dní na Maledivách a cestou tam máš opět automaticky 3 dny v Dubaji. Cena zahrnuje špičkový servis na palubě i 25kg zavazadlo.

Maledivy

4. Dubaj a Phuket jednou cestou za 23 490 Kč

Jedna z top kombinací – 3 dny v Dubaji a libovolný čas na thajském Phuketu. Dovedeš si představit větší dokonalost? Poletíš z Prahy a v Dubaji se zastavíš na zpáteční cestě. Cena zahrnuje možnost sbalit se do 25kg kufru.

Phuket

5. Dubaj, Maledivy a Srí Lanka jednou cestou od 24 490 Kč

Tak tomu říkáme exotická nabídka s velkým E. Začínáš na vídeňském letišti, odkud se přesuneš na 3 dny do Dubaje. Pak pokračuješ na bělostné pláže Malediv, kde můžeš odpočívat krásných 5 dní. Vrcholem bude pobyt na Srí Lance, u něhož si sám určuješ jeho délku.

Kromě servisu aerolinek Emirates máš opět k dispozici i odbavené zavazadlo do 25 kg.

Srí Lanka

6. Dubaj, Hongkong a Fidži jednou cestou od 45 790 Kč

Pokud bylo Fidži vždy tvým snem, tyhle multicity letenky jsou pro tebe jako stvořené. Vyrážíš z Vídně nebo Prahy, cestou tam zažiješ během 3 dní to nejlepší z Dubaje a aby toho nebylo málo, přidáváme ti navíc ještě 4denní stop v Hongkongu.

Letenky zahrnují zavazadlo do podpalubí a opět si volíš pouze dny strávené na Fidži, 3denní pobyty v Dubaji a Hongkongu jsou započítány automaticky.

Fidži

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru