Connect with us
Emirates

Letenky

Dvě nezapomenutelné destinace a jedna letenka: Multicity s Emirates od 20 990 Kč jsou tady!

Dvě nezapomenutelné destinace a jedna letenka: Multicity s Emirates od 20 990 Kč jsou tady!

Dubaj, Bangkok, Zanzibar, Maledivy, Mauricius, Seychely, Srí Lanka či Nový Zéland. Našli jste mezi nimi vaši vysněnou destinaci? Nebo jich je dokonce víc? Nyní můžete během hlavní sezóny procestovat hned několik míst najednou a ještě ušetřit! Emirates totiž spustily výprodej oblíbených multicity letenek.

Reklama

S Emirates můžete navštívit dvě nebo dokonce tři peckovní destinace a potřebujete k tomu jen jednu letenku. Leťte z Prahy, naplánujte si krátký, ale za to nezapomenutelný výlet v Dubaji a pokračujte do exotických destinací jako Thajsko, Seychely či Maledivy.

POZOR: Akce platí jen do vyprodání volných míst!

  • Přečtěte si reportáž o tom, jak s Emirates ošéfovat 3 destinace jednou cestou.

Proč je Dubaj skvělým nápadem?

žena v Dubaji

7 peckovních multicity letenek s Emirates:

1. Dubaj a Bangkok jednou cestou za 20 990 Kč

Dovolená v Thajsku je vždy dobrý nápad. Proč ji ale nespojit s 3denním pobytem v Dubaji? Leťte z Prahy a cestou do Bangkoku se zastavte v Dubaji. V našem akčním kalendáři si vybíráte, kolik času chcete strávit v Thajsku, cestou tam máte automaticky 3denní stop v Dubaji. V ceně nechybí ani 25kg odbavené zavazadlo.

Bangkok

2. Dubaj a Maledivy jednou cestou za 22 990 Kč

Maledivy jsou ultimátní ráj na Zemi – dokonalé pláže, křišťálově modré laguny, nejkrásnější západy slunce, nejlepší pečené ryby a tropický vzduch po celý rok. Dovolená na úžasných Maledivách je zážitek sám o sobě. Co ho ale okořenit o luxusní pobyt v blikající metropoli, v Dubaji?

Při této kombinaci si vybíráte počet dní na Maledivách a cestou tam máte opět automaticky 2 dny v Dubaji. Cena zahrnuje špičkový servis na palubě i 25kg zavazadlo.

Maledivy

3. Dubaj a Zanzibar jednou cestou za 23 990 Kč

Jedna z top kombinací – 3 dny v Dubaji a libovolný čas na pohádkovém Zanzibaru. Dovedete si představit větší dokonalost? Letíte z Prahy a sbalit se můžete do velkého 2x23kg kufru.

Zanzibar

4. Dubaj a Seychely jednou cestou za 25 990 Kč

Pokud byly Seychely vždy vaším snem, tato multicity letenka je pro vás jako stvořená. Vyrážíte z Prahy, cestou tam zažijete během 3 dní to nejlepší z Dubaje a pak už si jen užíváte dovolenou v ráji.

Letenky zahrnují 2x23kg zavazadlo a opět si volíte pouze dny strávené na Seychelách, 3denní pobyt v Dubaji je započítán automaticky.

Seychely

5. Dubaj a Mauricius jednou cestou za 26 990 Kč

V multicity nabídce Emirates se aktuálně nachází také kombinace Dubaj a Mauricius za super cenu. Ta zahrnuje rovněž 2x23kg zavazadlo. I v tomto případě strávíš cestou na Mauricius nezapomenutelné 3 dny v Dubaji.

Mauricius

6. Dubaj, Srí Lanka a Maledivy jednou cestou za 30 990 Kč

Tak tomu říkáme exotická nabídka s velkým E. Začínáte na pražském letišti, v Dubaji zůstáváte 3 dny a sami si vybíráte délku dovolené na Srí Lance. A aby toho nebylo málo, cestou zpět jsme vám nastavili 4 krásné dny na Maledivách.

Kromě servisu aerolinek Emirates máte k dispozici i odbavené zavazadlo do 30 kg.

Srí Lanka

7. Dubaj a Nový Zéland jednou cestou za 45 990 Kč

Nový Zéland je fotogenickou krajinou, kde nádherné výhledy na hory střídají úchvatné pláže. Dopřejte si ho i s 3denní zastávkou v Dubaji. Letíte z Prahy a při balení můžete využít kufr do 25 kg.

Nový Zéland

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

POBYT DNE: 5* All Inclusive pobyt v Egyptě s aquaparkem a golfovým hřištěm od 18 740 Kč https://t.co/QYQzuBzGEC5 hodinami dozadu
POBYT DNE: 5* All Inclusive pobyt v Egyptě s aquaparkem a golfovým hřištěm od 18 740 Kč https://t.co/QYQzuBz8P45 hodinami dozadu
Havajské ostrovy mají dvojníka. Leť na korejský ostrov Čedžu od 10 990 Kč https://t.co/MofRLpQOep #letenky3 dny dozadu
Havajské ostrovy mají dvojníka. Leť na korejský ostrov Čedžu od 10 990 Kč https://t.co/MofRLpQOep3 dny dozadu
13 pláží, kterými tě Mauricius okouzlí https://t.co/4lsArA1ir73 dny dozadu
Saúdská Arábie s průvodcem: zažij svět z pohádky o Tisíci a jedné noci https://t.co/qHwnu7uj0X3 dny dozadu
POBYT DNE: Mallorca s letenkou, hotelem na pláži a snídaní od 9 390 Kč https://t.co/YKaEPKw3Dk3 dny dozadu
Z Prahy do New Yorku i Soulu. Jaké novinky přinese letní letový řád? https://t.co/ITSI1n9run #letenky3 dny dozadu
Z Prahy do New Yorku i Soulu. Jaké novinky přinese letní letový řád? https://t.co/ITSI1n9run #novinky3 dny dozadu
Muzeum budoucnosti v Dubaji zdarma: objev jednu z nejkrásnějších budov s letenkami Emirates https://t.co/W9yXzaqpUQ #novinky4 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru