Connect with us
Letadlo Smartwings

Novinky

Do Egypta novou linkou z Prahy: Smartwings na podzim spustí lety do Káhiry

Do Egypta novou linkou z Prahy: Smartwings na podzim spustí lety do Káhiry

Jestli tě vždy lákala historie a tajemství Egypta, potěší tě novinka, kterou představila letecká společnost Smartwings. V nadcházejícím zimním letovém řádu totiž začnou obsluhovat přímé spojení mezi Prahou a Káhirou.

Reklama

První let se uskuteční 1. listopadu 2023. Linka bude operována dvakrát týdně s tím, že odlety z pražského letiště jsou plánovány na středu a sobotu pozdě večer. Letadlo odletí ve 22:50 a v Egyptě přistane následující den ráno v 3:40. Stejný den se pak otáčí, takže pravidelné lety z Káhiry budou probíhat každý čtvrtek a neděli (odlet v 4:30 a přílet do Prahy v 7:35).

Český dopravce se spojením počítá od podzimu do jara, tedy během zimního období. Letenky je možné rezervovat již nyní i přes Pelikána. Co se týče zavazadel, cena 8 790 Kč zahrnuje jedno 8kg příruční (56 x 45 x 25 cm).

Nová linka z Prahy do Káhiry

Káhira se stane již sedmou egyptskou destinací, do níž Smartwings létá z Prahy. V současné době je možné využít jejich pravidelné i charterové lety do Hurghady, Marsy Alam, Šarm aš-Šajchu, Taby, El Alameinu a Marsy Matrouh.

Egypt

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru