Connect with us

Evropa

SOUTĚŽ o 2 letenky kamkoliv po Evropě! Klikni a zapoj se

SOUTĚŽ o 2 letenky kamkoliv po Evropě! Klikni a zapoj se

Ahoj cestovateli! Blíží se konec roku, Vánoce, jedno s druhým a my tě chceme odměnit za to, že jsi super, a že čteš naše články a zajímáš se o #pelipecky. Rozhodli jsme se proto uspořádat VÁNOČNÍ SOUTĚŽ. Hrajeme o 2 LETENKY PO EVROPĚ podle vlastního výběru!

Takže pokud tě vylosujeme, ty a někdo z tvého okolí vycestujete začátkem roku tam, kam vás to nejvíc láká. Bude to Island? Skotsko? Řím? Portugalsko? Může to být cokoliv z Evropy!

JAK SE ZAPOJÍM DO SOUTĚŽĚ?

 • Napiš do komentáře pod TENTO FACEBOOK PŘÍSPĚVEK, kam bys chtěl/a jet a nezapomeň tam uvést, koho chceš vzít s sebou a proč.
 • Začni odebírat naše rychlé zprávy (kliknutím na zelené políčko CHCI). Budeš tak dostávat nejlepší cestovatelské nabídky mezi prvními a když se ti to nebude líbit, kdykoliv to zrušíš.

Pokud již odebíráš, tlačítko ti fungovat nebude. 😛

TAKÉ TI DOPORUČUJEME:

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 • Soutěž probíhá od 2. 12. 2019 do 24. 12. 2019 – výherce vylosujeme na Štědrý den.
 • Výherce získá 2 letenky z Prahy do libovolné evropské destinace s využitelností v termínu od 15. 1. do 15. 6. 2020.
 • O výsledku se dozvíš prostřednictvím zprávy na Facebooku
 • Zapojením se do soutěže uděluje účastník dále souhlas s případným zasíláním souvisejících reklamních, marketingových a propagačních materiálů ze strany organizátora soutěže, avšak účast v soutěži není podmíněna udělením souhlasu s případným zasíláním souvisejících reklamních, marketingových a propagačních materiálů a souhlasu na zpracování osobních údajů pro účely zasílání reklamních a propagačních materiálů.
 • Při odběru rychlých zpráv nezískáváme žádné osobní údaje o uživateli, jsou anonymní a lze je kdykoliv povolit / zakázat v prohlížeči.
 • Každý účastník se může soutěže zapojit pouze 1 krát.
 • Na výhru nemá účastník soutěže právní nárok a není možné vymáhat ji soudní cestou.
 • Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže, jakož i právo Soutěž zkrátit, odložit, přerušit nebo úplně zrušit a to i bez udání důvodu a poskynutia náhrady.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Island: Ze západu na východ, ze severu na jih i středem země https://t.co/5QNUmO0LQZ9 hodinami dozadu
S Air France letíš do Ameriky i exotiky v nové kabině a se šampaňským v ruce https://t.co/8tregqaLIM #novinky9 hodinami dozadu
TOP 5 podzimních dovolených na Maltě od 5 490 Kč: pro fanoušky relaxu i kultury https://t.co/rP7yvV7m7N13 hodinami dozadu
Vánoční trhy v Budapešti letos nebudou. Důvod jejich zrušení tě překvapí https://t.co/lapVflfIxT #novinky13 hodinami dozadu
Bangkok z Vídně s návratem do Mnichova od 8 990 Kč: aerolinky Saudia i zavazadlo https://t.co/uOow33sVVJ13 hodinami dozadu
Bari, Katánie, Alicante. Objev autentické kouty Itálie či Španělska https://t.co/098C5izycU14 hodinami dozadu
10 nejlepších pláží v Emirátech. Dubaj, Abú Dhabí i Ras Al Khaimah https://t.co/3RtKaDAZEp14 hodinami dozadu
Tenerife: Tvá ideální dovolená na Kanárských ostrovech! https://t.co/M5RSpkFhh514 hodinami dozadu
Podzim na Kanárech! Rezervuj ostrov Gran Canaria od 3 094 Kč https://t.co/TvcLglM4WF15 hodinami dozadu
PECKA DNE: Silvestrovský pobyt v Miláně s letenkou a 4* hotelem od 7 290 Kč https://t.co/KXGlCBW9hR1 dnem dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru