Connect with us

Letenky

Jen zabalit a vyrazit na Bali – z Vídně za 12 990 Kč!

Jen zabalit a vyrazit na Bali – z Vídně za 12 990 Kč!

Indonésie – ostrovní stát v jihovýchodní Asii, tvořený více než 17 000 ostrovů. Jedná se o rozmanitou zemi, kde na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude. Na každém ostrově se totiž setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich zvyky. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními velkoměsty. A pokud milujete přírodu, pak pojedete na správné místo!

Reklama
  • Odkud? Z Vídně
  • S kým? Letecká společnost China Southern Airlines
  • Kdy? Leden – Duben 2020
  • Termín? Příklad 14. – 31. března 2020
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo


Co dělat a zažít

A co doklady?

K cestování do Indonésie potřebuješ platný cestovní pas (minimálně 6 měsíců + musí obsahovat alespoň 2 volné stránky). Víza vyřizovat předem nepotřebuješ, dostaneě je zdarma po příletu do země, tedy pokud se nechystáš zůstat déle, než 30 dní.

Tamblingan lake

Naše tipy

Levné ubytování: Booking s Pelikánem

Hledáš výhodné ubytování? Levné ubytování můžeš rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a krom toho i s portálem Airbnb.com.

Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru