Connect with us
Sicílie

Evropa

Jaro na Sicílii. Vybírej z letenek od 1 131 Kč

Jaro na Sicílii. Vybírej z letenek od 1 131 Kč

Sicílie hlásí super ceny letenek. Jak to vidíš? Tato část Itálie jakoby už Itálií ani nebyla. Vše si tady žije svým vlastním sicilským životem. Na jedné straně hustý provoz a shon, na druhé klidné horské vesničky a starobylá města. Chyť letenky z Vídně do Katánie za akční ceny a rezervuj poslední akční termíny na duben.

Reklama

Akční letenky na Sicílii

 • Odkud? Z Vídně,
 • S kým? Letecká společnosti Ryanair
 • Kdy? Akční termíny zejména na duben (VYBER TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny letištní poplatky, příruční zavazadlo

Níže najdeš další kalendáře s odletem z Bratislavy a Prahy.

Když se řekne Sicílie, i tobě se vybaví scény z mafiánských filmů? Žádný strach, mafiáni jsou na tomto italském ostrově minulostí, ale naštěstí si zachovala svůj pohodový italský životní styl. Největší ostrov středozemního moře se stal křižovatkou mnoha kultur, což se odráželo v jeho rozmanité architektuře a výborné sicilské kuchyni. Může se pochlubit také úžasnou přírodou a národními parky. Na toto přírodní bohatství dohlíží sopka Etna. Místní pahorkatiny jsou poseté olivovými plantážemi, které se táhnou kam jen oko dohlédne.

Sicílie

Levné ubytování na Sicílii

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Sicílie

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru