Connect with us

Novinky

Exotické novinky pro zimní sezónu: Thajský Phuket nyní také z Ostravy. Mauricius nově z Brna a Ostravy

Exotické novinky pro zimní sezónu: Thajský Phuket nyní také z Ostravy. Mauricius nově z Brna a Ostravy

O tom, že exotické destinace zažívají boom, nemůže být pochyb. Svědčí o tom i novinky, které si pro milovníky tropických zemí připravila tuzemská cestovní kancelář. Jaké to jsou? A na co se můžeme těšit? Neváhej číst dále.

Reklama

Vloni z Brna na ostrov Phuket, nově také z Ostravy

19. ledna 2024 CK Čedok propojila Brno s thajským Phuketem na palubě letadla typu Boeing 787-9 Dreamliner italské letecké společnosti Neos. Po úspěšné zimní sezóně se nově bude létat na thajský Phuket také z Letiště Leoše Janáčka, což jistě potěší všechny, kteří pocházejí z Moravskoslezského kraje. Odlety na thajský Phuket jsou naplánovány ve frekvenci 1× týdně, a to každý čtvrtek. Jedná se o přímý let. Ale tím výčet novinek pro nadcházející zimní sezónu rozhodně nekončí.

Nová exotická destinace z Brna i Ostravy: Exotický Mauricius

Čedok si pro Brno i Ostravu připravil exotický Mauricius. Smaragdový ostrov v Indickém oceánu láká nejen na úchvatné plážové panoramata, ale také na pestrou kulturu a skvosty přírody. Cestující také na Mauricus zamíří Boeingem 787-9 Dreamliner italské aerolinky Neos, k dispozici jim budou sedadla ve třech třídách, zábavní palubní systém s dotykovým panelem a také USB porty na nabíjení. V případě zájmu je rovněž možné zakoupit připojení na Wi-Fi.

Samozřejmě nechybí teplé občerstení během letu a odbavené zavazadlo do 23 kg. Lety na Mauricius budou spuštěny dle dostupných informací od 6. listopadu, létat se bude vždy 1× týdně, a to každou středu. Na této trase je potřeba počítat s krátkým mezipřistáním v Miláně. Zájezdy do exotických destinací je již nyní možné objednat za zaváděcí ceny přes Pelikána.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru