Connect with us
The Palm Jumeirah v Dubaji

Dovolené

POBYT DNE: 5* hotel v Dubaji se snídaní a na ostrově Palm Jumeirah od 16 690 Kč

POBYT DNE: 5* hotel v Dubaji se snídaní a na ostrově Palm Jumeirah od 16 690 Kč

Pokud tě vždy fascinoval uměle vytvořený dubajský palmový ostrov, není lepší chvíle, kdy jej navštívit než právě teď. Mrkni na to, bydlíš v 5* hotelu, k dispozici je tu bazén, posilovna, soukromá pláž a nádherný výhled. K tomu všemu přidej ještě skvělou snídani formou bufetu, příjemný personál a pohodlný let bez přestupu. No není to ideální popis dovolené v Dubaji?

Reklama

Dubaj zažívá v posledních letech turistický boom, a my se nedivíme. Vždyť leží v krajině s nevšední atmosférou a zdobí ji jak moderní designové mrakodrapy, tak tradiční architektura. Můžeš si tu užít pohled na fascinující fontánu Dubai Fountain, navštívit zdejší akvárium a underwater zoo, projít se po nespočtu pláží nebo si zalyžovat na pravém sněhu ve zdejším Ski Dubai areálu. Najde se tu každý, ale pro inspiraci přidáváme i článek s hned 20 důvody, proč si Dubaj nenechat ujít.

  • KAM? Royal Central The Palm*****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
  • KDY?  Duben až říjen 2024, nejvýhodněji nyní vychází termín: 20. až 24. května 2024
  • ODKUD? Přímý let z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v novém 5* hotelu se soukromou pláží, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět, příruční zavazadlo, všechny letištní a palivové poplatky
Interiér pokoje v 5* hotelu Royal Central the Palm v Dubaji
Jídelna v 5* hotelu Royal Central the Palm v Dubaji
Terasa v 5* hotelu Royal Central the Palm v Dubaji

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru