Connect with us
The Palm Jumeirah v Dubaji

Dovolené

PECKA DNE: 5* Dubaj s polopenzí na ostrově Palm Jumeirah od 26 890 Kč

PECKA DNE: 5* Dubaj s polopenzí na ostrově Palm Jumeirah od 26 890 Kč

Pokud vás vždy fascinoval uměle vytvořený dubajský palmový ostrov, není lepší chvíle, kdy jej navštívit, než teď. Uvažte, bydlíte v 5* hotelu s polopenzí, k dispozici je tu bazén, posilovna, soukromá pláž a nádherný výhled. K tomu všemu přidejte ještě skvělé jídlo, příjemný personál a pohodlný let bez přestupu. No není to ideální popis dovolené v Dubaji?

Reklama

Navíc, Dubaj jejednou z destinací, která přislíbila přijíždějícím turistům bezpečnou dovolenou a otevřela jim své hranice. Dubaj zažívá v posledních letech turistický boom, a my se nedivíme. Vždyť leží v kraji s atmosférou Šeherezády a zdobí ji jak moderní designové mrakodrapy, tak tradiční architektura. Můžete si tu užít pohled na fascinující fontánu Dubai Fountain, navštívit zdejší akvárium a underwater zoo, projít se po nespočtu pláží nebo si zalyžovat na pravém sněhu ve zdejším Ski Dubai areálu. Najde se tu každý, ale pro inspiraci vám přidáváme i článek s hned 20 důvody, proč si Dubaj nenechat ujít.

  • KAM? Royal Central The Palm*****, Dubaj, Spojené arabské emiráty
  • KDY?  Říjen 2021
  • ODKUD? Přímý let z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v novém 5* hotelu se soukromou pláží, polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4,5 z 5
Pobyt v Dubaji
Interiér pokoje v 5* hotelu Royal Central the Palm v Dubaji
Jídelna v 5* hotelu Royal Central the Palm v Dubaji
Terasa v 5* hotelu Royal Central the Palm v Dubaji

Podmínky vstupu do Dubaje a návrat

Dubaj je turistům otevřena bez nutnosti absolvování karantény, nicméně negativní PCR test (ne starší 72 hodin) je ke vstupu nutný. Dále je vyžadováno zdravotní pojištění, vyplněný formulář zdravotního prohlášení a stažení aplikace DXB Smart App.

Podmínky návratu zpět do Česka se řídí cestovatelským semaforem.

Dubaj

Pelikán proplatí stornopoplatek, když budeš mít pozitivní test, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově (od 1. června 2021) pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemiologickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

13 pláží, kterými tě Mauricius okouzlí https://t.co/4lsArA0KBz2 dny dozadu
Pevninské Portugalsko bez omezení: od 1. července již není nutný EU certifikát https://t.co/j03BLNywnb #koronavirus2 dny dozadu
Na výlet na slunné Azurové pobřeží do Francie s letenkami od 884 Kč https://t.co/WXimZj0WwW2 dny dozadu
TOP řeky, jezera a laguny v Evropě: Sem se jezdí za odpočinkem a vodními sporty https://t.co/HumpBMQ44z2 dny dozadu
TOP atrakce a zážitky v Abú Dhabí (14 tipů na aktivity a letenky od 3 267 Kč) https://t.co/z42VWQRgyF2 dny dozadu
Prozkoumej Sicílii s letenkami z Vídně nebo Prahy od 1 177 Kč https://t.co/Z988Hqfwip2 dny dozadu
AKČNÍ LETENKY: Zadar, Katánie, Řím a další od 461 Kč https://t.co/vcgOxhAr2T2 dny dozadu
Ušetři s mKartou Svět: výběry zdarma, výhodné kurzy a až 2 000 Kč zpět za platby mobilem https://t.co/4KOaIaxi6P2 dny dozadu
Mauricius je otevřen pro všechny: není nutný test, očkování ani karanténa https://t.co/hSTauBjHnI #novinky2 dny dozadu
PECKA DNE: Letecký pobyt v Římě s hotelem a snídaní od 4 690 Kč https://t.co/kE4AVD7yoE3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru