Connect with us
Apartmentos Bajondillo***

Dovolené

PECKA DNE: Slunečná Andalusie. Letecká dovolená od 9 145 Kč

PECKA DNE: Slunečná Andalusie. Letecká dovolená od 9 145 Kč

Vánoce jsou za námi, ale několik zimních dní nás ještě stále čeká. Co takhle si zkrátit čekání na jaro dovolenou na slunném jihu Andalusie? Jen asi 10 kilometrů od Malagy najdeš místo, kde se díky středomořskému klimatu můžeš zdravit s hřejivým sluncem během celého roku. Bydlet budeš přímo na jedné z oblíbených pláží, pláži Torremolinos, podél níž najdeš útulné kavárničky a výborné restaurace. Za návštěvu stojí i botanická zahrada Molino de Inca nebo Crocodile Park. Děti pak jistě ocení nedaleký aquapark či safari park. Kdyby tě lákalo prozkoumávání měst, namiř si to do již zmiňované Malagy nebo Marbelly.

Reklama

Hotel Apartmentos Bajondillo nabízí ubytování v soukromých studiích s kuchyňkou, bazén či široký výběr nejrůznějších volnočasových aktivit pro malé i velké.

 • KAM? Apartamentos Bajondillo***, Torremolinos, Španělsko
 • KDY? Leden – květen 2022
 • ODKUD? Praha nebo Vídeň
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v plážovém hotelu ve studiu s kuchyňkou, snídaně, transfer z letiště do hotelu a zpět, služby anglicky nebo německy hovořícího delegáta
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Dovolená v Andalusii
Apartmentos Bajondillo***
Apartmentos Bajondillo***
Apartmentos Bajondillo***

Podmínky vstupu do Španělska a návrat

Vzhledem k tomu, že od 25. října 2021 řadí Španělsko Českou republiku mezi rizikové oblasti, při vstupu se prokážeš QR kódem (ten získáš na základě vyplnění sanitárního formuláře) a jedním z potvrzení o bezinfekčnosti – negativní test, doklad o očkování nebo překonání COVID-19.

Návrat zpět do Česka se řídí pravidly cestovatelského semaforu. Musíš splnit podmínky té země, ve které jsi v posledních 14 dnech strávil/a více než 12 hodin. Pokud takových zemí bylo více, vztahují se na tebe podmínky té nejrizikovější (z pohledu českého semaforu).

Apartmentos Bajondillo***

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru