Connect with us
Bergamo

Citybreaky

POBYT DNE: 4* Bergamo se snídaní a odlety z Prahy i Brna od 6 090 Kč

POBYT DNE: 4* Bergamo se snídaní a odlety z Prahy i Brna od 6 090 Kč

Bergamo je obdivováno pro své historické poklady, které najdeš přímo v jeho srdci. Romantické kavárny s úžasnými výhledy, malebné uličky, monumentální stavby a milá atmosféra všude kolem. Svez se legendární lanovkou z roku 1877, pokochej se výhledem z 53metrové věže Campanone a vychutnej tu nejlepší italskou zmrzlinu. Bergamo se nachází v nedaleké vzdálenosti od slavnějšího Milána, kam míří po příletu většina turistů. Během pobytu je tak skvělým výchozím bodem právě i pro návštěvu tohoto kosmopolitního města. Jen hodinu cesty pak trvá cesta k největšímu italskému jezeru Lago di Garda, které je obklopené skalními stěnami.

Reklama

Hotel se nachází 300 metrů od vlakového nádraží, ze kterého je skvělé spojení k jezerům i do Milána. Pokoje jsou moderní, zvukotěsné a vybaveny pohodlnou postelí. Každé ráno tě čeká snídaně formou bufetu, kde je na výběr slané i sladké pečivo, zelenina i ovoce.  

 • KAM? Mercure Bergamo Centro Palazzo Dolci****, Bergamo, Itálie
 • KDY? Březen – červen 2023
 • ODKUD? Z Prahy nebo Brna
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Brna, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Itálie Mercure Bergamo pokoj

Itálie Mercure Bergamo Centro Palazzo Dolci

Podmínky vstupu do Itálie a návratu zpět do ČR

 • Pro vstup na území Itálie není potřeba žádný test ani certifikát
 • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn
Bergamo

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru