Connect with us
Malta Qawra Palace pobyt

Dovolené

PECKA DNE: 4* All Inclusive dovolená na Maltě od 15 590 Kč

PECKA DNE: 4* All Inclusive dovolená na Maltě od 15 590 Kč

Malta je naprosto skvělou destinací pro trávení letní dovolené. Důvodů je k tomu celá řada a každý si zde najde své NEJ. Prahne tvé srdce po odpočinku na pláži a osvěžit se chceš v křišťálově modrém moři? Vydej se třeba na maltský ostrov Comino, na kterém najdeš ty nekrásnější zátoky široko daleko. Když budeš mít štěstí, tak zde narazíš i na želvu. Pokud jsi duší historik, tak budeš nadšený z návštěvy ostrova Gozo, kde můžeš navštívit baziliku Ta’ Pinu. Údajně se zde zjevila i Panna Marie. Hlavní město Valletta je pak doslova muzeum pod širým nebem a na památky zde narazíš na každém kroku. Vyraz do přírody, projdi se podél útesů nebo navštiv malebnou rybářskou vesničku. Možností je několik a dovolená v nejmenší zemi EU tě určitě nezklame!

Reklama

Luxusní 4* hotel bude špičkovým zázemím během tvé dovolené. Těšit se můžeš na stylový interiér, krytý i venkovní bazén, výhled na zátoku a špičkové jídlo v rámci balíčku All Inclusive. Qawra Palace stojí v severní části ostrova vedle autobusové zastávky. Na výlety se tak dostaneš naprosto bez problému a můžeš prozkoumat různé části ostrova i hromadnou dopravou.

 • KAM? Qawra Palace​****​ , Paul’s Bay, Malta
 • KDY? Červenec – září 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, stravování formou All Inclsuive, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Malta termíny
Malta Qawra Palace POKOJ
Malta Qawra Palace VÍŘIVKA
Malta Qawra Palace bazén

Podmínky vstupu na Maltu a návratu zpět do ČR

Malta vyžaduje před vstupem na své území splnit jednu z těchto podmínek:

 • Očkování: EU certifikát za očkování je pro Maltu platný od  15. dne – do 270 dne od druhé dávky nebo neomezeně po třetí dávce. Pro osoby do 18 let toto časové omezení neplatí.
 • Negativní test – může být antigenní do 24h nebo PCR do 72h provedený uznanými laboratořemi (ne domácí testy či testy ze slin). Negativní  antigenní test je uznáván pouze na EU certifikátech.
 • Potvrzení o prodělané nemoci Covid – nesmí být starší 180 dní od prvního pozitivního testu.

Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 opět zcela bez omezení.

Malta

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru