Connect with us
Mauricius

Afrika

Mauricius je otevřen pro všechny: není nutný test, očkování ani karanténa

Mauricius je otevřen pro všechny: není nutný test, očkování ani karanténa

Nově turisté nepotřebují test ani po příjezdu na ostrov. Pro neočkované cestující se ruší karanténa. Povinné je jen vyplnění formuláře.

Reklama

Mauricius je od 1. července 2022 otevřen pro všechny za stejných podmínek, a to bez ohledu na očkování. Jedinou zbývající povinností je vyplnění formuláře před cestou.

Ruší se také povinnost nosit roušky či respirátory. Výjimkou jsou letiště, veřejná doprava a nemocnice – zde je zakrytí dýchacích cest i nadále nezbytné.

Akční letenky na Mauricius

Mauricius

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Zdroj: mauritiusnow.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru