Connect with us
Španělsko Madrid pobyt

Citybreaky

PECKA DNE: Letecky do Madridu s hotelem v centru města od 8 690 Kč

PECKA DNE: Letecky do Madridu s hotelem v centru města od 8 690 Kč

Královské sídlo, paláce, parky a především nikdy neutichající energie. Madrid je hlavním městem Španělska, ale také evropským hlavním městem nočního života a zábavy. Moderní restaurace, bary a nákupní centra v kombinaci s typickým španělským temperamentem zaručí, že se tu nudit opravdu nebudeš. Město je celou plejádou muzeí, parků a míst, díky kterým si ho turisté zamilovali. Chceš se před cestou inspirovat několika tipy? Mrkni na náš článek – 10 věcí, kvůli kterým lidé milují Madrid.

Reklama

Hotel Principe Pío stojí přímo naproti Královskému paláci a krásným zahradám Sabatini. Je v docházkové vzdálenosti od největších zajímavostí města a vyhlášené ulice Gran Via. Užij si každé ráno výbornou snídani a vyraz do víru města v rytmu Flamenca.

 • KAM? Hotel Principe Pío***, Madrid, Španělsko
 • KDY? Červenec – září 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, 3* hotel v centru města, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Pobyt v Madridu

Principe Pío hotelový pokoj

Hotel Principe Pío***

Principe Pío***

Podmínky vstupu do Španělska a návratu zpět do ČR

 • Španělsko 2. června 2022 zrušilo pro cestující ze zemí EU či zemí schengenského prostoru povinnost předložit jak příjezdový formulář, tak certifikát o očkování, absolvování testu či o prodělání covid-19. Vstup na území Španělska, tak není ničím omezen.
 • Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 opět zcela bez omezení.
Bohatě zdobený palác v Madridu
Zahrady Sabatini

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru