Connect with us
Nízké Tarty

Dovolená na Slovensku

PECKA DNE: Předvánoční relax v apartmánu v Nízkých Tatrách od 1 890 Kč

PECKA DNE: Předvánoční relax v apartmánu v Nízkých Tatrách od 1 890 Kč

Nízké Tatry jsou místem, kam můžeme jezdit celý rok. Výhledy na majestátní vrcholy zdejších hor jsou něčím, co nás zkrátka jen tak neomrzí. Nicméně návštěva Tater je jedna věc, ale naplánovat si tady lyžovačku v nejkouzelnější části roku, je věc druhá. Rezervuj pobyt v příjemně vybavených apartmánech v rezortu Demänová a užij si společný předvánoční čas s rodinou nebo přáteli.

Reklama

Apartmány jsou zárukou soukromí, ale jistě oceníš i jejich skvělou polohu. Demänová Rezort se totiž nachází u vstupu do Demänovské doliny, nejkrásnější doliny Nízkých Tater. K lyžařskému středisku Jasná to tak budeš mít jen 15 minut jízdy autem.

  • KAM? Demänová Rezort, Liptovský Mikuláš, Nízké Tatry, Slovensko
  • KDY? Prosinec 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v Demänová Rezort v apartmánu Relax pro 2+2 osoby, vstup do Wellness centra (počet vstupů so odvíjí od počtu přenocování), vstup do Fun Center zóny (v sezóně), vstup do Ski centrum Demänová s lístkem na každý den (v sezóně), Wi-Fi, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Pobyt v Nízkých Tatrách
Demänová Rezort
Demänová Rezort
Demänová Rezort
Demänová Rezort

Podmínky vstupu na Slovensko a návrat do Česka

Přijíždějící cestující se musí registrovat prostřednictvím formuláře e-hranice a předložit doklad o ukončeném očkování. Neočkovaní musí rovněž vyplnit formulář e-hranice a až na výjimky nastoupit 10denní karanténu, kterou je možné ukončit testem absolvovaným nejdříve 5. den.

Podmínky návratu zpět do České republiky stanovuje cestovatelský semafor.

Demänová Rezort

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru