Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: 4* Sicílie se snídaní a odletem z Prahy od 9 590 Kč

PECKA DNE: 4* Sicílie se snídaní a odletem z Prahy od 9 590 Kč

Sicílie je největší ostrov Středozemního moře a díky své rozmanitosti nabízí pestrou škálu činností, které na své cestě můžeš podnikat. Léto patří moři a plážím a upřímně? Obojí má Sicílie luxusní! Pobřeží ostrova je doslova protkané krásnými plážemi a najdeš zde jak ty klidnější, tak rušné s možností sportovního vyžití. Ostrov je ovšem také plný přírodních zajímavostí a výšlap na Etnu, tedy nejčinnější sopku v Evropě, je pro mnohé neodmyslitelnou součástí dovolené. Rozmanitá kultura a historie s velkým množstvím zejména antických, normanských a arabských památek dělá ze Sicílie místo pro senzační dovolenou.

Reklama

Ubytování nabízí pokoje klasického sicilského stylu a nachází se v centrální části města Catania, které je nejlepším výchozím bodem pro výlet na sopku Etnu. Jen necelý kilometr je vzdálené vlakové nádraží, odkud se velmi pohodlně dostaneš na většinu částí sicilského pobřeží.

 • KAM? Katane Palace****, Sicílie, Itálie
 • KDY? Srpen – září 2022
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, 1 kus příručního zavazadla (40 x 30 x 20 cm)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
katane palace pokoj
Katane palace strava

Podmínky vstupu do Itálie a návratu zpět do ČR

 • Itálie zrušila vstupní omezení pro turisty. Od cestujících již nevyžadují potvrzení o zdravotním stavu v souvislosti s Covid-19.
 • Stejné podmínky jako před pandemií platí i pro návraty zpět do Česka
Aktivní sopky v Evropě, Etna

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru