Connect with us
Dubaj

Novinky

Kam na citybreak či krátkou dovolenou? Dubaj se stala nejvyhledávanějším místem na světě

Kam na citybreak či krátkou dovolenou? Dubaj se stala nejvyhledávanějším místem na světě

Futuristické mrakodrapy, úžasné písečné pobřeží, celoroční exotika a bezpečná dovolená. Metropole Dubaj byla opět označena za top turistickou destinaci pro citybreak či krátkou dovolenou. Ukazuje to průzkum společnosti Premier Inn.

Reklama

Dubaj se za poslední rok dostala do hledáčku mnoha cestovatelů. Výrazně k tomu pomohla výstava EXPO 2020, ale také příznivé vstupní podmínky, které zůstaly nezměněny téměř po celý rok.

Výsledky průzkumu

Prvenství Dubaje odhalila důkladná analýza údajů z vyhledávání na Google. Premier Inn sledoval rovněž to, která města se umístila na první příčce ve vyhledávacím seznamu ve 126 zemích. Poté připravil celkové skóre. Na vrchol se přirozeně dostala Dubaj.

Druhou nejhledanější byla Paříž, následuje Boston, Madrid a Singapur. V žebříčku dále nalezneš také Kapské Město, Londýn, Amsterdam či Bogotu.

Akční letenky do Dubaje

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru