Connect with us
Havaj

Amerika

Leť na Havaj v byznys třídě British Airways! Z Prahy nyní za 38 590 Kč

Leť na Havaj v byznys třídě British Airways! Z Prahy nyní za 38 590 Kč

Je Havaj tvým cestovatelským snem a jediné, co ti k jeho splnění chybělo, byly opravdu peckovní letenky? Tak teď pozor! Aktuálně můžeš rezervovat zpáteční letenky v byznys třídě, což znamená, že nezapomenutelná dovolená začne už na palubě. Na výběr jsou termíny od února do března a na přelom listopadu a prosince, letí se z Prahy. V ceně letenky máš 2x32kg odbavené zavazadlo, takže si můžeš sbalit či na Havaji nakoupit, po čem jen budeš toužit. O ostatních cool benefitech byznysky si přečti níže v článku.

Reklama

Letenky na Havaj

Proč navštívit Oahu?

Třetí největší havajský ostrov je také centrem Havajských ostrovů – ať už ekonomickým, kulturním, tak i turistickým. Oahu je rájem exotických dovolených turistů, kteří si chtějí užít pořádný relax na pláži či vyzkoušet různé vodní sporty. Prakticky celé pobřeží Oahu patří nádherným písečným plážím. Surfování na Havaji je jednou z povinností!

Havaj

Na ostrově Oahu leží také hlavní a zároveň největší město Havaje – Honolulu. Tato oblíbená moderní metropole je proslavena písečnou pláží Waikiki na jihovýchodě od centra města. Pláž bude sice plná turistů, ale určitě se sem vyplatí jít už jen kvůli vyhaslé sopce Diamond Head, na kterou je z pláže super výhled. Diamond Head je zároveň považována za jednu z nejkrásnějších turistických tras na Oahu. Nahoru vyběhneš za 45 minut a budeš mít perfektní výhled na celé město.

Havaj

Ostrov Oahu skrývá také kus historie – na západní straně Honolulu se nachází Pearl Harbor s památníkem USS Arizona věnovaný obětem útoku japonských vojsk během druhé světové války.

Havaj

Proč letět v byznys třídě aerolinek British Airways?

Velké zavazadlo a luxus

V první řadě, jestli máš koupenou letenku do byznys třídy British Airways, samozřejmostí je přednostní nástup do letadla. Díky volnějšímu zavazadlovému limitu si také můžeš sbalit mnohem více věcí. Na palubu je povoleno si vzít příruční zavazadlo, laptop nebo kabelku, zatímco v podpalubí budou cestovat tvé dva další kufry (2×32 kg).

Pokud by sis místo nudného čekání v davu na letišti dal/a raději šampaňské u baru nebo se koukl/a na film, žádný problém. Cestující byznys třídy mají povolen vstup do salonků Galleries lounge nebo Terraces lounge.

British Airways

British Airways

Ještě větší pohodlí s Club Suite

British Airways svá sedadla v byznys třídě popisují jako pohodlí ve stylu „vše v jednom“. V jedné chvíli jsou tvým oblíbeným křeslem, poté tvou postelí, jídelním stolem i kanceláří. A to není všechno, díky novému produktu Club Suite se British Airways podařilo zážitek z jejich už tak senzační byznys třídy ještě povýšit.

Nová kabina má přímý vstup do uličky z každého sedadla a dveře pro ještě větší soukromí. Sezení se dá během chvilky rozložit na plně plochou postel a nově nabízí mnohem více úložného prostoru. Svoje osobní věci tak budeš mít stále na dosah ruky. Třešničkou na dortu je luxusní povlečení značky The White Company.

British Airways

British Airways

Club Suite je dále doplněna o hravé technologické vychytávky, které se starají o ještě větší komfort. Díky digitálním funkcím sedadla se ti tak podaří najít nejpohodlnější polohu. Nechybí vysokorychlostní Wi-Fi, osobní nabíjecí stanice a obrazovky s vysokým rozlišením.

British Airways

Protihluková sluchátka nebo komfortní balíček, ve kterém najdeš mimo jiné i produkty kvalitní kosmetiky, jsou samozřejmostí.

British Airways

Jestli se chceš o Club Suite dozvědět ještě víc, koukni na recenzi.

Nudit se určitě nebudeš

Zábavní systém Club Suite obsahuje nejnovější filmy a seriály, ale potěší i ty, kteří během letu raději poslouchají hudbu, hrají hry nebo si čtou e-knihy. Rozptýlení přichází přes moderní 17palcový monitor.

British Airways

Jídlo na palubě

Samotný dopravce na své oficiální stránce shrnul jídlo na palubě v byznys třídě do následujících bodů:

  • Pestré tříchodové menu s vydatnými jídly a výživnými saláty
  • Kvalitní sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů včetně vína
  • Ručně pražená káva od Union Hand-Roasted Coffee
  • Luxusně vypadající sklenice i krásný porcelán
British Airways

Zdroj fotografií: www.britishairways.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru