Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: zpáteční letenka směr Barcelona + 4* hotel se snídaní od 3 590 Kč

POBYT DNE: zpáteční letenka směr Barcelona + 4* hotel se snídaní od 3 590 Kč

Barcelona – metropole, ve které se mísí omamná vůně Středozemního moře a čerstvě připravených španělských delikates s živou a inspirativní atmosférou v ulicích města. Myslíme si, že tohle místo je jedním z těch, které byste měli alespoň jednou v životě zažít. Asi ani není třeba připomínat jedinečné stavby Antonia Gaudího, kvůli kterým se sem sjíždí i ti, kteří architektuře příliš neholdují. Pokud se budete chtít vydat na místo, kde je skutečně živo, ulice La Rambla vás jistě nezklame. Jen se v záplavě suvenýrů, květin a zpívajících či tančících umělců nezapomeňte moc dlouho. Byla by totiž škoda, kdyby vám nevyšel čas na odpočinek v příjemném parku Güell. Z laviček zdobených barevnými střípky budete mít krásný výhled.

Reklama

Zadejte v posledním kroku objednávky kód HAPPY a získejte slevu 1000 Kč na celou objednávku!

Co se týká cestování do Španělska, tak země se nám otevřela již 21. června a protože je dle tzv. Semaforu označena jako země s nízkým rizikem nákazy, při návratu z České republiky není nutné se prokazovat negativním testem ani absolvovat karatnénu.

  • KAM? Eurohotel Granvia Fira****, Barcelona, Španělsko
  • KDY? Červenec – říjen
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, ubytování v ověřeném 4* hotelu se snídaní
  • HODNOCENÍ HOTELU: 3 z 5 (tripadvisor)

Kam v Barceloně? Inspiruj se!

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru