Connect with us

Dovolené

HAPPY HOUR! Letecké pobyty od Pelikána se slevou 1000 Kč

HAPPY HOUR! Letecké pobyty od Pelikána se slevou 1000 Kč

Seznam zemí, do kterých je možné cestovat bez omezení se rozšiřuje pomalu každým dnem. Je tedy na čase si vybrat, kde letos v létě strávíš dovolenou. Abychom ti usnadnili rozhodování, připravili jsme si pro tebe speciální akci, díky které můžeš získat parádní slevu na všechny letecké pobyty od Pelikána!

Reklama

Jak na to? Stačí, když si podle svého na Pelikan.cz vybereš letecký pobyt (nikoliv s vlastní dopravou) a v posledním kroku objednávky zadáš kód:

HAPPY

Automaticky tak získáš slevu 1000 Kč na celou objednávku. Pamatuj ale, že nabídka je limitovaná – slevový kód je platný jen do 2. 7. 2020 včetně, poté se deaktivuje a nebude možné ho použít.

V nabídce najdeš mnoho zajímavých možností – oblíbené středomořské destinace jako je Řecko, Španělsko či Itálie, dovolené na ostrovech, poznávací zájezdy či exotičtější varianty mimo evropský kontinent.

Řecko

Řecko – olivami provoněná země s bohatou historií je opředena mnoha bájnými legendami a pyšnit se může rozmanitou krajinou v čele s průzračným mořem a krásnými plážemi. Vydej se třeba do Athén, Thessaloniki, na oblíbený ostrov Santorini, Rhodos, Mykonos, Zakynthos či Korfu.

Španělsko

Jestli patříš mezi milovníky příjemně teplého středomořského podnebí, španělského temperamentu a vynikající gastronomie, španělské destinace budou správnou volbou. V nabídce najdeš mimo jiné Barcelonu, Valencii, Málagu, Madrid, ale třeba i Mallorcu či Tenerife.

Portugalsko

Portugalsko je zemí, kde si vychutnáš vůni oceánu, která se mísí s vůní čerstvě upečených dobrot linoucí se z místních pekáren. Ať už si to namíříš do slunného Algarve, Lisabonu či na Madeiru, nebudeš litovat.

Itálie

Vydej se do Itálie načerpat trochu místní pohody a uvolněné atmosféry. Zvolíš raději místo na jedné z písčitých pláží s křišťálově čistou vodou nebo kulturu jedné z metropolí? V nabídce je Řím, Benátky, Milán, Boloňa, Pisa, Bari, Bergamo, Neapol, Florencie či Ischie.

Spojené arabské emiráty

Směs oriantu a dechberoucí moderní architektury umocněnou překrásnými plážemi najdeš ve Spojených arabských emirátech. Zvolíš raději Dubaj nebo oblíbené Ras al Khaimah?

Střední Amerika a Karibik

Jestli máš chuť objevovat svět za hranicemi Evropy, proč se nevydat prozkoumávat třeba břehy Panamy, Mexika nebo si užít karibskou atmosféru Barbadosu?

Zobrazit všechny letecké pobyty

Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Do Thajska nejdříve v září? Tak to zatím plánují Thai Airways https://t.co/vqoFuEsIsm #novinky15 hodinami dozadu
Před odletem na Kypr je třeba vyplnit tento dotazník, jinak hrozí pokuta 300 eur https://t.co/gICjz1SkQA #novinky15 hodinami dozadu
Letiště Vídeň zakáže 16. července lety z 18 zemí https://t.co/wkXOGn80nD #novinky17 hodinami dozadu
Atény z Vídně od 814 Kč, podzimní termíny https://t.co/nH7pparzU518 hodinami dozadu
Madagaskar s 5* Qatar Airways za 14 990 Kč, termíny od ledna 2021 https://t.co/TJWfXunmpM19 hodinami dozadu
Nová linka z Bratislavy! Aerolinky AirExplore a Pelikán spouštějí lety do Splitu https://t.co/hBM7Tmj1kN #novinky21 hodinami dozadu
Které země můžete navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/1a2S4Ot4Le #novinky2 dny dozadu
Mauricius s termíny od ledna 2021 z Prahy od 13 990 Kč https://t.co/eYVBLWd8F32 dny dozadu
Okružní zaoceánské plavby budou obnoveny nejdříve v září https://t.co/IqCgjCGV9C #novinky5 dny dozadu
Aerolinky LEVEL zřejmě skončí i ve Francii, nabízely levný Karibik https://t.co/FbBcRHOUsK #novinky5 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru