Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: Špindlerův Mlýn ve 4* hotelu se snídaní a wellness od 1 690 Kč!

PECKA DNE: Špindlerův Mlýn ve 4* hotelu se snídaní a wellness od 1 690 Kč!

Nádherná horská příroda, která je v létě vhodná k turistice a v zimě k lyžování. Užij si dobrodružství přesně podle svého gusta ve Špindlerově Mlýně. Nejznámější a nejnavštěvovanější horské středisko v Česku nabízí aktivní dovolenou po všech stránkách. Toužíš si odpočinout od každodenního stereotypu a nechceš cestovat daleko? Krkonoše jsou pro tebe správnou volbou.

Reklama

Ubytování tě čeká v pěkném 4* hotelu uprostřed přírody v Krkonošském národním parku. Pokoje jsou moderní, čisté a útulné. V hotelové restauraci je na výběr česká i mezinárodní kuchyně a každé ráno začneš výbornou snídaní v ceně. V hotelu je také bazén a vířivka, kde můžeš relaxovat každý den.

  • KAM? Clarion Hotel Špindlerův Mlýn****, Krkonoše, Česká republika
  • KDY? Říjen – listopad
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu, snídaně, vstup do plaveckého bazénu a whirlpool, Wi-Fi
  • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)

Clarion hotel pokoj

Clarion hotel bazén

  • Dostupnost ubytování a dalších služeb je v ČR bez omezení. Není tedy nutné prokazovat se dokladem o bezinfekčnosti.
Krkonoše pobyt

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru