Connect with us
Pinia Hotel & Resort****

Dovolené

POBYT DNE: 4* prodloužený víkend ve Špindlu se snídaní a wellness od 1 590 Kč

POBYT DNE: 4* prodloužený víkend ve Špindlu se snídaní a wellness od 1 590 Kč

Nádherná horská příroda, která je v létě vhodná k turistice a v zimě k lyžování. Užij si ve Špindlerově Mlýně dobrodružství přesně podle svého gusta. Nejznámější a nejnavštěvovanější horské středisko v Česku nabízí aktivní dovolenou po všech stránkách. Toužíš si odpočinout od každodenního stereotypu a nechceš cestovat daleko? Krkonoše jsou správnou volbou.

Reklama

Hlavu složíš v pěkném 4* hotelu nacházejícím se uprostřed přírody, konkrétně v Krkonošském národním parku. Pokoje jsou moderní, a přece útulné. V hotelové restauraci je na výběr česká i mezinárodní kuchyně a každé ráno začneš výbornou snídaní, která je v ceně. K dispozici budeš mít rovněž bazén a vířivku, kde můžeš relaxovat každý den.

Více o pobytu

  • KAM? Pinia Hotel & Resort****, Špindlerův Mlýn, Česká republika
  • KDY? Září – listopad 2023
  • CO JE V CENĚ? Ubytování na 2-3 noci v moderním hotelu, snídaně, vstup do plaveckého bazénu a whirlpool (denně od 7:00 do 12:00)
  • HODNOCENÍ HOTELU: 7,8 z 10 (booking)

NOVINKA: Vlastní termín pobytu

Pelikán vždy zobrazuje termíny akčních pobytů s nejlepšími cenami. Pokud ti však data nevyhovují, nově si můžeš termín dovolené upravit podle svých preferencí a takovou nabídku ubytování rovnou i objednat. Novinku si můžeš vyzkoušet na nabídce českých a slovenských hotelů, u nichž jsme vypelikánovali speciální ceny.

pobyt ve Špindlerově Mlýně

Vítej v Pinia Hotel & Resort

Pinia Hotel & Resort****

Pinia Hotel & Resort****

Pinia Hotel & Resort****

Pinia Hotel & Resort****
Pinia Hotel & Resort****

Pinia Hotel & Resort****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru