Connect with us
Athény Řecko

Citybreaky

PECKA DNE: Pobyt v Athénách se snídaní i letenkami od 6 290 Kč

PECKA DNE: Pobyt v Athénách se snídaní i letenkami od 6 290 Kč

Kolébka evropské civilizace, i tak by se dalo nazvat hlavní a zároveň největší město Řecka. Antické památky s tisíciletou historií, muzea zachycující počátek moderních dějin, zdravá i chutná řecká gastronomie a více než 3 000 slunečných dní v roce – to jsou Athény. Vydej se na bájnou Akropolis nebo na nejvyšší pahorek v Athénách Lykavittos, ze kterého uvidíš celé město jak na dlani. Sepsali jsme pro tebe 10 božských atrakcí, které vidět v Athénách.

Reklama

Hotel se nachází přímo v srdci města v nedaleké vzdálenosti hlavních turistických cílů a 200 metrů od stanice metra. K dispozici ti bude ubytování v nedávno zrekonstruovaných pokojích, Wi-Fi a snídaně s tradičními řeckými produkty podávaná každé ráno.

 • KAM? Achillion***, Athény, Řecko
 • KDY? Červenec – září 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky, ubytování ve 3* hotelu, snídaně, 1 kus příručního zavazadla
 • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Atheny pobyt termíny
Achillion hotel pokoj
Achillion hotel snídaně

Podmínky vstupu do Řecka a návratu do ČR

Athény

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru