Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: Kyperská Ayia Napa. Letenka a hotel se snídaní od 13 390 Kč

PECKA DNE: Kyperská Ayia Napa. Letenka a hotel se snídaní od 13 390 Kč

Kypr je kouzelným ostrovem se spoustou krásných míst a láskyplné atmosféry. Není divu, že se právě zde podle starověkých legend zrodila bohyně Afrodita. Poznejte tento slunečný ostrov během naší dovolené. Bydlet budete přímo v centru oblíbené oblasti Ayia Napa, která je vyhledávána zejména pro své úchvatné pláže, ale i množství zábavních aktivit jako jsou nejrůznější vodní sporty. Večer se zase můžete vydat prozkoumat zdejší bary a kluby, protože západem slunce zde den ještě nekončí. Prostředí hotelu pak nabízí vhodné zázemí pro páry i rodiny s dětmi. Vaši malí společníci se mohou vydovádět v bazénu nebo v dětském klubu.

Reklama
  • KAM? Hotel Faros***, Ayia Napa, Kypr
  • KDY? Červenec – srpen 2021
  • ODKUD? Z Vídně nebo Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v moderním hotelu v centru Ayia Napa, snídaně, transfer z letiště do hotelu a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na Kypru
Faros Hotel
Faros Hotel
Faros Hotel

Podmínky vstupu na Kypr

Jelikož je Česká republika od 24. června 2021 Kyprem vnímána jako bezpečná země (zelená kategorie), při vstupu není nutné se prokazovat negativním testem či absolvovat karanténu. Stačí pouze vyplnit tzv. Cyprus Flights Pass.

Pro cestující očkované proti COVID-19 obecně platí, že se nemusí prokazovat negativními PCR testy.

Návrat zpět do Česka

Český cestovatelský semafor zařazuje Kypr mezi oranžové země, takže je při návratu zpět do Česka nutné se řídit právě podmínkami odpovídajícími této kategorii.

Pelikán proplatí stornopoplatek, když budeš mít pozitivní test, léčebné náklady i cestu zpět

Novinka od Pelikána! Kup si k letence nebo pobytu pojištění a automaticky dostaneš BONUS v podobě proplacení stornopoplatku, pokud nebudeš moci odletět kvůli pozitivnímu COVID-19 testu! Tento bonus získají automaticky všichni cestující, kteří si zakoupili pojištění STORNO nebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (včetně).

Pojištění STORNO nově (od 1. června 2021) pokrývá v případě pozitivního RT-PCR testu na COVID před cestou 80 % stornopoplatků. Rovněž jsou v tomto pojištění zahrnuty náklady na změnu zpáteční cesty v případě onemocnění v destinaci. Pojištění ISTOTA pak zahrnuje obě zmíněné situace a přidává i léčebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinaci. Pojištění je platné pro všechny země světa a to bez ohledu na barvu v cestovatelském semaforu resp. jejich epidemiologickou situaci.

Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění ISTOTA, STORNO

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Rozlousknuto! Jak do Thajska během pandemie ve 4 krocích https://t.co/Ue49Oq5Yrk1 hodinou dozadu
PECKA DNE: 5* Dubaj s polopenzí na ostrově Palm Jumeirah od 26 890 Kč https://t.co/eRX7XWNrOd19 hodinami dozadu
10 nejkrásnějších tatranských túr s dětmi i bez nich https://t.co/XdHL19vUKX20 hodinami dozadu
Mauricius 1. října ruší karanténu pro očkované. Bude nutné pouze testování https://t.co/hSTauB25Z8 #novinky21 hodinami dozadu
Podzimní Mallorca? Leť z Vídně nebo Prahy už od 527 Kč https://t.co/DXYXHexFa81 dnem dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT7 #letenky1 dnem dozadu
6 důvodů, proč musí Qatar Airways zkusit každý low-cost cestovatel! https://t.co/jFPYJzgmT71 dnem dozadu
TOP roadtripy po USA: Nejkrásnější cesty napříč Amerikou https://t.co/y3LEZTK4be2 dny dozadu
7 úžasných míst na Azorech, která stojí za to! Letenky za 3 490 Kč https://t.co/ZOnN17bGpa2 dny dozadu
Anglie chce sjednotit systém cestování. Očkovaní turisté nebudou potřebovat test před příjezdem https://t.co/AGNkZ1v50s #evropa2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru