Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: Kyperská Ayia Napa. Letenka a hotel se snídaní od 13 090 Kč

PECKA DNE: Kyperská Ayia Napa. Letenka a hotel se snídaní od 13 090 Kč

Kypr je kouzelným ostrovem se spoustou krásných míst a láskyplné atmosféry. Není divu, že se právě zde podle starověkých legend zrodila bohyně Afrodita. Poznejte tento slunečný ostrov během naší dovolené. Bydlet budete přímo v centru oblíbené oblasti Ayia Napa, která je vyhledávána zejména pro své úchvatné pláže, ale i množství zábavních aktivit jako jsou nejrůznější vodní sporty. Večer se zase můžete vydat prozkoumat zdejší bary a kluby, protože západem slunce zde den ještě nekončí. Prostředí hotelu pak nabízí vhodné zázemí pro páry i rodiny s dětmi. Vaši malí společníci se mohou vydovádět v bazénu nebo v dětském klubu.

Reklama
 • KAM? Hotel Faros***, Ayia Napa, Kypr
 • KDY? Červenec – říjen 2022
 • ODKUD? Z Vídně nebo Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka, ubytování v moderním hotelu v centru Ayia Napa, snídaně, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Kypr termíny
Faros Hotel
Faros Hotel
Faros Hotel

Podmínky vstupu na Kypr a návratu zpět do ČR

 • Od 1. června 2022  – všechna restriktivní opatření při příletu do Kyperské republiky jsou zrušena (není třeba nic vyplňovat ani nic předkládat).
 • Návrat do České republiky je od 9. dubna 2022 opět zcela bez omezení.
Kyperská Blue lagoon

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru