Connect with us
Mallorca pobyt v hotelu Mallorca pobyt

Dovolené

PECKA DNE: Letní dovolená na Mallorce s polopenzí od 10 990 Kč

PECKA DNE: Letní dovolená na Mallorce s polopenzí od 10 990 Kč

Mallorca je perlou letních dovolených. Největší španělský ostrov láká turisty na široké písečné pláže, vyhřáté a čisté moře, klidné resorty i životem bující města. Nespornou výhodou také je, že doba letu prakticky nepřekročí dvě hodny. Během chvíle se tak přeneseš na ostrov zasazený do středozemního moře, kde můžeš naplno vychutnávat zdejší přírodu, atmosféru a báječnou gastronomii.

Reklama

Dovolenou se značkou ideál podtrhne komfortní hotel s venkovním bazénem a terasami, které vedou přímo na písečnou pláž. Ubytování je obklopené borovými lesy v zálivu Alcudia a nabízí klidnou dovolenou. Klienty je zde velmi dobře hodnocené zejména stravování, které máš v ceně zájezdu v rámci polopenze.

 • KAM? Son Bauló***, Mallorca, Španělsko
 • KDY? Srpen – září 2022
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 3* hotelu, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Mallorca termíny
Son Bauló pokoj
Hotelový bazén Son Bauló
Pláž na Mallorce

Podmínky vstupu na Mallorcu a návratu zpět do ČR

Mallorca

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru