Connect with us

Austrálie a oceánie

Zkus něco netradičního! Nová Kaledonie z Vídně nebo Prahy od 30 990 Kč včetně zavazadla

Zkus něco netradičního! Nová Kaledonie z Vídně nebo Prahy od 30 990 Kč včetně zavazadla

Pro milovníky netradičních destinací máme jednu specialitu, a to letenky do Nové Kaledonie. Toto exotické souostroví ležící východně od Austrálie je opravdovým rájem, kde tě rozhodně nebudou rušit davy turistů. Namiř si to za překrásnými plážemi a průzračnou vodou zdobenou korály. Pro opravdové dobrodruhy přidáváme i letenky s 2denní zastávkou v Tokiu (označené tagem Multicity), díky nimž se během jedné cesty ocitneš hned na dvou senzačních místech.

Reklama

Letenky do Nové Kaledonie

 • Odkud? Z Vídně nebo Prahy
 • S kým? Kombinace leteckých společností Emirates a Air Calin
 • Kdy? Únor – říjen 2023
 • Co je v ceně: Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 30kg odbavené zavazadlo

Co vidět a zažít v Nové Kaledonii

Nová Kaledonie je jedním z francouzských zámořských území. Ne vždy však byla vyhledávaným tropickým rájem, v minulosti totiž sloužila jako trestanecká kolonie. Dnes je ale vše jinak a turistům slibuje jedinečné zážitky.

Za návštěvu rozhodně stojí korálová bariéra, která se táhne podél souostroví. Nevynechejte ani hlavní město Nouméa, případně se vydejte lodí na ostrov Amadée.

Souostroví se občas podobně jako Madeiře přezdívá ostrov věčného jara. Po celý rok zde panuje příjemné podnebí.

Nová Kaledonie

Podmínky vstupu do Nové Kaledonie a návrat do Česka

Nová Kaledonie zrušila již 1. srpna 2022 všechna omezení týkající se koronaviru, stejně jako Francie. Aktuálně není vyžadováno žádné potvrzení bezinfekčnosti ani karanténa.

Co se týče návratu ze zahraničí zpět do České republiky, od 9. dubna je bez omezení.

Nová Kaledonie

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru