Connect with us
Icelandair

Evropa

NOVINKA: Aerolinky Icelandair v červnu spustí přímé lety z Prahy na Island

NOVINKA: Aerolinky Icelandair v červnu spustí přímé lety z Prahy na Island

Letiště Václava Havla Praha v červnu 2023 přivítá nového dopravce. Je jím letecká společnost Icelandair, která nabídne přímé spojení z Prahy do Reykjavíku. Do země ohně a ledu plánují létat čtyřikrát týdně, a to vždy v úterý, čtvrtek, pátek a neděli. Cestující se mohou těšit na letoun Boeing 737 MAX8.

Reklama

Ředitel leteckého obchodu Letiště Praha, Jaroslav Filip, vidí v možnosti přivítat na pražském letišti nového dopravce důkaz atraktivity českého trhu. Dále dodává, že: „Nové přímé spojení společnosti Icelandair podpoří nejen výjezdový cestovní ruch na Island, ale zejména další možnost ideálního přestupu do široké sítě letecké společnosti Icelandair v Severní Americe. Díky tomuto novému spojení předpokládáme další posílení cestovního ruchu mezi Českou republikou a Spojenými státy nebo Kanadou“.

Island

Letenky aerolinek Icelandair je možné rezervovat již nyní i přes Pelikána.

Akční letenky Icelandair

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru