Connect with us

Letenky

Bez přestupu do New Yorku: Z Vídně od akčních 7 990 Kč!

Bez přestupu do New Yorku: Z Vídně od akčních 7 990 Kč!

Nedávno jsme tu měli velice levnou Ameriku z Vídně, a i když je akční nabídka už pryč nemusíte vůbec zoufat. Před chvílí se objevily nové letenky z rakouského hlavního města, které mají navíc jednu podstatnou výhodu. Jedná se o přímé lety! Díky akčním tarifům letecké společnost United Airlines se z Vídně do New Yorku dostanete od pouhých 7 990 Kč.

Reklama

Letenka zahrnuje příruční zavazadlo (to odbavené lze dokoupit, pokud ho potřebujete) a letí se v podzimních i zimních termínech. Radíme pospíšit si s rezervací, pokud chcete stihnout ještě termíny na září.

New York od 7 990 Kč

✈ přímý let z Vídně ???? příruční zavazadlo ???? termíny na podzim/zimu

REZERVOVAT LETENKU

Central Park v New Yorku
Jídlo v ekonomické třídě
Jídlo v ekonomické třídě United Airlines

Víza do USA

Pro cestu do USA žádná víza nepotřebujete, vystačíte si s elektronickou registrací ESTA, kterou můžete provést na oficiálních stránkách za poplatek cca $14. Lze ji využít i opakovaně. Její platnost je 2 roky.

Co dělat v New Yorku?

Pokud je vaše návštěva ve Velkém jablku první a přesně nevíte, jaká lákadla si nenechat ujít, vhod přijde tento průvodce New Yorkem. Toto velkoměsto jsme sami navštívili a musíme říct, že New York na nás udělal veliký dojem.

Times Square v NYC

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru