Connect with us

Cestopisy

Do New Yorku z Prahy bez přestupu. S United Airlines již od června

Do New Yorku z Prahy bez přestupu. S United Airlines již od června

Při vyslovení slova „Amerika“ se většině z nás jako první pravděpodobně vyjeví New York. Aby ne. Vždyť tato téměř 9milionová metropole je dlouhodobě nejnavštěvovanější americkou destinací a to nejen mezi českými cestovateli. Právě pro Čechy bude ale cestování do New Yorku od června tohoto roku ještě o něco snadnější a příjemnější. Letecká společnost United Airlines během léta otevře novou přímou linku z Letiště Václava Havla na letiště v Newarku, které leží v bezprostřední blízkosti New Yorku v New Jersey. I když do léta je času ještě dost, letenky se dají rezervovat už nyní a ceny vypadají dost lákavě. Tohle všechno vás čeká, pokud poletíte do New Yorku s United Airlines:

Reklama

New York za 12 290 Kč

✈ přímý let z Prahy ???? příruční zavazadlo ???? termíny i na léto

REZERVOVAT LETENKU

Přímý let do New Yorku

To hlavní hned na začátek. Žádné přestupy po cestě, žádné zdržování. Při letu s United Airlines letíte z Prahy bez jediného přestupu a na místě jste tak v nejkratší možné době. Let trvá konkrétně 9h 20m na cestě tam a 8h 20m při cestě zpět. S takovou krátkou dobou letu do USA se časový posun hned zvládá zase o něco lépe. Přímý let je výhodou i v případě, pokud se s United Airlines rozhodnete pokračovat dál do USA.

Lety každý den

Skvělou zprávou je to, že se bude létat každý den. Odlet z Prahy je naplánovaný na 10:10 (přílet do Newarku v 13:30) a odlet zpět do Prahy na 18:05 (přílet 8:25). Vyhnete se tak nočním příletům a už první den můžete vyrazit do víru velkoměsta. Lety na této přímé lince budou United Airlines operovat Boeingem 767-300. To znamená rozmístění sedadel v poměru 2-3-2. Pokud tady pravidelně cestujete v páru, určitě je příjemnější mít boční řadu pro sebe.

Zábavní systém na palubě

I v Boeingu 767 na lince z Prahy vás čeká zábavní systém United Private Screening, který se postará o to, aby vám už tak krátký let do USA, utekl ještě rychleji. Obsahuje širokou nabídku titulů hollywoodských filmů nebo seriálů a stejně tak v něm najdete i multižánrovou nabídku hudby nebo hry. Pro ukázku zmíníme např. hit posledních měsíců Bohemian Rhapsody.

Zábavní systém United Airlines

Větší příruční zavazadlo

Tarifní třídy s příručním zavazadlem jsou v poslední době čím dál oblíbenější. Cena letenky se tím sníží až o 2 500 Kč a pokud letíte do destinace jako New York, s příručním zavazadlem si šikovně vystačíte i na týden. Jednu výhodu příruční zavazadlo u United Airlines má. Oproti jiný leteckým společnostem získáte místo 8+2kg o dvě kila navíc, tedy 10+2kg.

Příruční zavazadlo United Airlines

Jídlo na palubě v ceně

O hladu během letu nezůstanete. I u United Airlines vás čeká příjemný snack ihned po startu, hlavní jídlo po zhruba hodině a půl, dezert a svačina před přistáním. V ekonomické třídě je během celého letu k dispozici pivo zdarma. Pokud byste rádi ochutnali tvrdý alkohol, můžete jej přikoupit.

Jídlo v ekonomické třídě

Wi-Fi na palubě

Pokud potřebujete být během letu online, ať už z pracovních nebo osobních důvodů, i na lince z Prahy do Newarku se můžete připojit na palubní Wi-Fi. Za připojení je sice potřeba si připlatit, ceny začínají ale už na několika dolarech.

Ekonomická třída United Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
4.5/5 - (2 votes)
2 Comments

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru