Connect with us

Letenky

Zchlaďte se v Kodani. Letenky z Prahy za 1 990 Kč

Zchlaďte se v Kodani. Letenky z Prahy za 1 990 Kč

Kodaň toho nabízí opravdu mnoho. Minimalistický skandinávský design, sochu malé mořské víly, palác Christiansborg, přístav Nyhavn , stylový lunapark Tivoli 🎢, nebo unikátní čtvrť Christiania, která si doslova žije svým životem. Na své si zde přijde opravdu každý a pár dní ti v tomhle městě bude určitě stačit.

Kodaň za 1 990 Kč


✈️ odlet z Prahy 🛄 příruční zavazadlo 📅 červenec 2019

REZERVOVAT LETENKU

Z Prahy tak můžeš letět do Kodaně s Czech Airlines 🇨🇿 jen za 1 990 Kč. Let trvá 1:20 a na letišti si můžeš koupit lístky na vlak 🚅 , který tě doveze až do samotného centra Kodaně. I když je Dánsko 🇩🇰 členem EU 🇪🇺, tak se zde platí Dánskou korunou (DKK). Za 1 DKK tak dostaneš asi 3,4 CZK. Pokud bys ale chtěl na převodech měn a platbách ušetřit, tak se podívej na náš článek o fin-techu Revolut.

V Kodani ani moc nepotřebuješ hotovost 🤩, je to dost podobné, jako v Praze – téměř všude přijímají obchodníci bezkontaktní platební karty 💳. Pokud tě teda sever Evropy láká, Dánsko je super místem, kde začít👍.

Věděli jste, že…?

  • Kodaň má přes 583 000 obyvatel. V metropolitní oblasti však žijí téměř dva miliony obyvatel.
  • Město se rozkládá na dvou ostrovech – Sjælland a Amager.
  • Kodaňský přístav je tak čistý, že byste se v něm mohli bezpečně vykoupat 🏊‍♂️.
  • Dánsko bývá opakovaně označováno za nejšťastnější zemi světa. V žebříčku World Happiness Report pro rok 2017 se Dánsko umístilo na druhém místě 🥈.
Klikněte pro komentář
Nahoru