Connect with us

Tipy

Multicity letenky od Pelikána: Mnoho zážitků a žádné starosti

Multicity letenky od Pelikána: Mnoho zážitků a žádné starosti

Ten, kdo dovolenou tráví rád uzavřený v resortu, nad Multicity letenkami asi jen mávne rukou. Pravda je ale taková, že Multicity letenky jsou už nějaký ten pátek v kurzu a dnes vám šikovní travel designéři mohou vykouzlit takové letenkové kombinace, ze kterých budete koukat, co všechno se dá stihnout během jedné jediné dovolené. Proč tomu tak je?

Uvidíte víc než na běžné dovolené

Běžná dovolená začíná až po příletu do cílové destinace. Multicity dovolená zato začíná už nástupem do letadla. Specialisté z Pelikána vyhledávají kombinace ověřených leteckých společností se špičkovými službami na palubě. Dále pokračuje v přestupové destinaci, kde si stopover můžete protáhnout i na několik dní a poznáte tak například během dvou dní Dubaj, nebo za jeden den objevíte Tchaj-pej. Pokračujete do své vysněné destinace a potom klidně do další a další.

Dnes se už dá zkombinovat téměř vše. Během několika dní zažijete městské safari, exotické pláže, toulání se v džungli s batohem na zádech, potápění se se žraloky, výstup na sopku nebo cokoliv na co si jen vzpomenete. Multicity letenky jsou zkrátka o zážitcích. Je jich mnoho a jsou čím dál oblíbenější. My jsme naposled vyzkoušeli kombinaci exotických ostrovů v Indickém oceánu a Blízkého východu.

Jak najít tu nejlepší exotickou kombinaci? Nechte si poradit od travel designérů z Pelikána.

Tematické létání podle vašich představ

Kromě běžných Multicity letenek se Pelikán specializuje i na tvorbu tematických Multicity letenek. Patříte například mezi fanoušky ságyGame of Thrones? Tak to se můžete vydat na cestu místy Západozemí, kde se natáčely jednotlivé scény ze seriálu. Během dovolené navštívíte šest míst a cena letenky začíná už na 12 290 Kč včetně všech poplatků.

Unikátní zákaznický servis

Pokud si objednáte Multicity dovolenou přes Pelikána, získáte tím zároveň i 100% zákaznickou podporu. Co přesně to znamená? Všechny úkony spojené s koupí letenky, plánovaním cesty i vyhledáváním destinací podnikají specialisté společně se zákazníkem. Dozvíte se tedy o nejoblíbenějších kombinacích, tajných tipech a získáte všechny potřebné informace.

Multicity specialisté odpovídají na letenkové požadavky hbitě a mluví s vámi česky nebo slovensky, což je nesmírně důležité zejména u komplikovanějších letenek a řešení podpory s leteckými společnostmi, u čehož často vznikají problémy s jazykovou bariérou.

Zákaznická podpora v češtině i slovenštině přijde vhod pokud neovládáte angličtinu.

Check-in zdarma a speciální požadavky na míru

Nechce se vám, nemáte čas nebo si zkrátka nevíte rady. Udělat online check-in je pro zákaznický servis v Pelikánovi hračka, takže si s ním vy už nemusíte lámat hlavu. Tuto podporu získáváte automaticky ke každé Multicity letence. Už stačí jen říct, kde chcete sedět, jaké jídlo si přejete na palubě, jaké chcete zavazadlo, případně jestli byste rádi upgradovali letenku do vyšší a komfortnější třídy.

Nebojte se zrušených nebo alternativních letů

Stává se to i u běžných letenek a důvody pro zrušení letu se mohou lišit. Důležité je to, že vás zákaznický servis Pelikána nikdy nenechá na holičkách. V případě potřeby vám pomůže a vysvětlí všechny záludnosti. Zařídí vám alternativní let, pomůže najít a rezervovat ideální hotel nebo poradí při komunikaci s letištěm.

Klikněte pro komentář
Nahoru