Connect with us

Letenky

VÝPRODEJ LETENEK: Akční nabídka s letenkami od 190 Kč

VÝPRODEJ LETENEK: Akční nabídka s letenkami od 190 Kč

Nenech si ujít akční nabídku na Pelikan.cz a rezervuj některou ze zpátečních letenek převážně do Evropy za super ceny už od 190 Kč! Kromě odletů z Prahy najdeš v nabídce i odlety z blízkých letišť. Rozhodně ale neotálej! Akční nabídka trvá jen do 15. 5. 2019 23:59.

Reklama

V nabídce najdeš to nejlepší! Rezervuj Řím, Londýn, Boloňu, Milán, Stockholm, Barcelonu, Berlín Kodaň a mnoho dalších. Stačí kliknout na odkaz a vybrat si některou z více než 40 destinací.

VÝPRODEJ LETENEK

ZOBRAZIT NABÍDKU

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    3/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru