Connect with us
Malta, Mellieha

Dovolené

PECKA DNE: Luxusní dovolená na Maltě s polopenzí od 13 490 Kč

PECKA DNE: Luxusní dovolená na Maltě s polopenzí od 13 490 Kč

Již maltští rytíři byli věhlasní a Malta sama je svými úžasnými dovolenými známá dnes. Její krajina je rozmanitá. Vápencové útesy se klenou nad Středozemním mořem a poskytují tak úžasné zátoky a zákoutí, že každý koutek může být i soukromou pláží. Kostelů, chrámů a historických budov je tu nepočítaně, takže si přijdou na své i milovníci aktivní dovolené. Ať už se vydáš na výlet po okolí nebo jen tak na pláž, nebudeš litovat. Vše můžeš podnikat za příjemného počasí, které je doprovázeno přímořským vánkem – což z Malty vytváří ideální destinaci na dovolenou.

Reklama

Maltu si můžeš ale užít už jen na hotelu. Například ve 4* hotelu Solana Hotel & Spa to je víc než snadné. Příjemné ubytování doplňuje vnitřní i střešní bazén, vířivky, spa i fitness a v neposlední řadě vynikající teplé či studené snídaně a večeře v rámci polopenze. Letecký pobyt za fajn cenu v tomto hotelu pořídíš hlavně na červenec, kdy se tu teploty pohybují kolem 30 °C. Ovšem to bude jiných 30 stupňů, než u nás – přímořské podmínky telotu zpříjemňují. Telpota vody tu zase dosahuje 25 °C.

 • KAM? Solana Hotel & Spa****, oblast Mellieha, Malta
 • KDY?  Červenec – srpen 2021
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, transfer do a z hotelu, ubytování ve 4* hotelu, polopenze
 • HODNOCENÍ HOTELU (tripadvisor): 4 z 5
 • PODMÍNKY VSTUPU:
  • Očkovaní mohou na Maltu přicestovat, pokud od jejich poslední dávky uplynutlo minimálně 14 dní. Je nutné tuto skutečnost doložit.
  • Pokud očkovaní nejste, musíte před cestou předložit již při nástupu do letadla výsledek testu na COVID-19, ne straší 72 hodin a po příjezdu nastoupit 14denní karanténu v hotelu, na vlastní náklady.
 • NÁVRAT: ???? Celé podmínky návratu najdete v našem článku o cestovatelském semaforu v kolonce Vysoké riziko ????
Dovolená na Maltě, Solana
Dovolená, Malta, Solana Hotel & Spa
Dovolená, Malta, Solana Hotel & Spa
Dovolená, Malta, Solana Hotel & Spa
Dovolená, Malta, Solana Hotel & Spa

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru