Connect with us
Maledivy

Asie

Objev ráj: Maledivy s 5* aerolinkami Etihad Airways za 14 990 Kč! 25kg zavazadlo v ceně

Objev ráj: Maledivy s 5* aerolinkami Etihad Airways za 14 990 Kč! 25kg zavazadlo v ceně

Soukromí, nádherné pláže s bílým pískem a dechberoucí západy slunce. Přesně tak je možné charakterizovat dovolenou na Maledivách. Jak jinak by to také mohlo být na místě, kde se seskupuje 1190 ostrovů, z nichž jen 200 je obydlených a ani jeden nemá na šířku víc než dva kilometry. S letenkami, které pro tebe máme, na Maledivy nepoletíš jen tak ledajak, ale luxusně s parádními aerolinkami Etihad Airways. Kromě špičkového servisu máš tak v ceně i 25kg zavazadlo. Letíš z Vídně.

Reklama

Počasí na Maledivách nezklame po celý rok

Maledivy těží ze své rovníkové geografické polohy a tropického klimatu zaručujícího teplo a slunečno během celého roku. Nejteplejším měsícem je duben a nejchladnějším prosinec. Teploty však do značné míry závisí na monzunech. Průměrná teplota po celý rok dosahuje 27 °C s tím, že v nejteplejších měsících vystoupí na 31 až 33 °C. Moře na Maledivách má celoroční teplotu kolem 27 °C.

Maledivy

Nejkrásnější pláže na Maledivách? Všechny

Co činí toto místo tak výjimečným? Především pláže. Nikde jinde na světě nenajdete tak bílý písek a tak průzračnou vodní hladinu. Doslova ráj v Indickém oceánu.

Maledivy

Potápění na Maledivách vhodné pro začátečníky i experty

Nádherný podmořský svět. Maledivy se umisťují v žebříčcích nejlepších destinací pro potápěče na top pozicích.

Maledivy

Etihad Airways: 5* luxusní dopravce

Etihad Airways jsou hlavním leteckým dopravcem emirátu Abú Dhabí. Společnost byla založena v roce 2003 a první let se konal v listopadu 2003. Etihad před koronakrizí operovala s více než 1000 lety každý týden do 70 destinací ve 46 státech světa. Hlavní základna aerolinek se nachází v Abu Dhabi International Airport.

Na lince z Vídně do Emirátů a nakonec i dále do exotiky využívá letecká společnost ekologičtější a modernější Boeing 787-9 Dreamliner s kapacitou téměř 300 míst.

Etihad Airways, letadlo

Etihad Airways se každoročně umisťují v hodnoceních ekonomické či business třídy mezi světovou špičkou. Ekonomická třída letecké společnosti Etihad Airways nabízí vyšší standard, než na jaký jsme v Evropě zvyklí. Sedadla na dálkových letech jsou velmi široká, vybavena pohodlnými polštáři a mají například i komfortnější opěrky hlavy.

Ekonomická třída Etihad Airways

Ekonomická třída Etihad Airways

Ekonomická třída Etihad Airways

Na delších ekonomických letech společnosti Etihad Airways jsou cestujícím poskytovány fleecové přikrývky a rovněž si lze vyžádat speciální polštáře na krk – pro komfortnější odpočinek. Na delších letech dostaneš i dárek v podobě kosmetického balíčku obsahujícího pár ponožek, zubní kartáček, špunty do uší či masku na oči.

Etihad Airways, palubní servis

Cestujícím se na linkách Etihad Airways podává teplé jídlo dle vlastního výběru ze tří hlavních chodů. Palubní kavárna, která podává lehké občerstvení, kávu, čaj a horké čokolády jen příjemně doplňuje celý zážitek na palubě.

Jídlo na palubě Etihad Airways

Ekonomická třída Etihad Airways nabízí multimediální zábavní systém sestávající ze 750 hodin obsahu. Sedadla Economy jsou vybavena 10,6palcovými monitory s dotykovou obrazovkou, které si cestující mohou přizpůsobit svým osobním potřebám. Na sedadlech Economy Smart jsou pak nainstalovány ještě o kousek lepší – 11palcové monitory s dotykovou obrazovkou. Letové zábavní programy Etihad zahrnují více než 100 filmů, 300 populárních televizních programů a 60 interaktivních her.

Etihad Airways, multimedialni system

Etihad Airways myslí na dlouhých letech i na děti. Flying Nanny je jednou z nejlepších leteckých služeb, s níž v zásadě ještě žádná jiná letecká společnost nepřišla. Pomáhá cestujícím s dětmi na dálkových letech.

Etihad Airways, děti v letadle

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

Nahoru