Connect with us
Boeing 777-300ER Turkish Airlines

Novinky

Praha na lince z Istanbulu přivítá Boeing 777-300ER Turkish Airlines

Praha na lince z Istanbulu přivítá Boeing 777-300ER Turkish Airlines

Špičková letecká společnost Turkish Airlines od 16. srpna 2024 nasadí na přímou linku z Istanbulu do Prahy Boeing 777-300ER, který převeze 349 pasažérů. Největší letadlo tureckých aerolinek tak bude cestujícím k dispozici každý pátek na večerní lince z Istanbulu do Prahy, a to až do 25. října.

Reklama

Letadlo typu Boeing 777-300ER nabízí jak ekonomickou třídu (300 míst), tak i Business Class s kapacitou 49 komfortních polohovatelných sedadel. Linka je nyní obsluhována Airbusem A321 a Boeingem 737-800.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru