Connect with us
Bergen

Evropa

Zažij pravý sever! Letenky z Katovic do Bergenu od 1 053 Kč

Zažij pravý sever! Letenky z Katovic do Bergenu od 1 053 Kč

Turisté do Bergenu jezdí nasát pravou norskou atmosféru, město si totiž udržuje klasický severský ráz. Hlavní atrakcí je jednoznačně jeho nejstarší část Bryggen tvořená historickými dřevěnými domky. Kdysi se v ní soustředil život celého města, dnes je památkou UNESCO. Co se ale týče okolní přírody, vůbec nemusíš chodit daleko. V okolí se nachází nádherné hory a fjordy. Drsnou, a přece krásnou scenérii pak můžeš pozorovat i při plavbě do Mostraumenu.

Reklama

Akční letenky do Bergenu

  • Odkud? Přímým letem z Katovic
  • S kým? Letecká společnost Wizz Air
  • Kdy? Nejvýhodněji vychází termíny od září do listopadu 2023
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 10kg příruční zavazadlo (40 x 30 x 20 cm)
  • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Bergen

Co dělat a zažít?

Bergen je druhým největším městem Norska a mnohdy se považuje za bránu do norských fjordů. I přes měnící se podnebí si zachovává svoji přívětivou tvář a charisma. Jestli hledáš inspiraci, přikládáme odkaz na článek s užitečnými tipy. Kdyby ses tam chystal během zimních měsíců, přidáváme navíc ještě rady, jak na pozorování polární záře.

A co doklady?

Norsko sice není členem EÚ, ale umožňuje vstup na základě cestovního pasu i občanského průkazu. Cestovní doklad musí být platný minimálně po dobu tvého pobytu v zahraničí.

Bergen

Levné ubytování v Bergenu

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pronájem auta v Bergenu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru