Connect with us
flydubai

Koronavirus

Aerolinky flydubai prodloužily bezplatné COVID pojištění do konce března 2022

Aerolinky flydubai prodloužily bezplatné COVID pojištění do konce března 2022

Stejně jako aerolinky Emirates, i flydubai prodloužily platnost bezplatného pojištění v případě, že se cestující během dovolené nakazí koronavirem. Pokud se u vás tedy potvrdí nákaza, dubajské aerolinky vám pokryjí všechny náklady spojené se zdravotní péčí, karanténou či případnou repatriací domů. Novinka se vztahuje automaticky na všechny cesty od 8. května 2021 až do 31. března 2022.

Reklama

Pojistné krytí je platné 31 dní od prvního letu, a to i v případě, že cestujete dál do jiné destinace. Výška krytí nákladů je 150 000 EUR (cca 3 744 000 Kč) a rovněž se počítá s náklady na karanténu do 100 EUR (asi 2 496 Kč) denně po dobu 14 dní.

Nejsou potřebné žádné registrační formuláře, bezplatné pojištění na COVID-19 získáváte i při rezervaci letenek flydubai přes Pelikána.

Akční letenky flydubai

flydubai - letadlo

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru