Connect with us
Turkish Airlines

Novinky

Turkish Airlines spustily novou linku na filipínský ostrov Cebu

Turkish Airlines spustily novou linku na filipínský ostrov Cebu

Turkish Airlines představily a rovnou i spustily novou linku na filipínský ostrov Cebu. Podle rezervačních systémů byly lety do Cebu započaty 3. ledna 2022, let má krátké mezipřistání v Manile. Když se Filipíny opět otevřou turistům, bude tak možné komfortně a s oblíbeným servisem Turkish Airlines létat na bájný filipínský ostrov přes Istanbul. Cebu je vedle Manily druhou filipínskou destinací v nabídce tureckých aerolinií.

Reklama

Linka Istanbul – Cebu přes Manilu je operována každé pondělí, čtvrtek a sobotu. Turkish Airlines na linku nasadily novou flotilu Airbusů A350.

Turkish Airlines

Před koronakrizí měly Turkish Airlines jednu z nejrozsáhlejších sítí na světě s 50 domácími a 246 mezinárodními destinacemi ve 123 zemích.

Očekává se, že Turkish Airlines budou jedním z prvních dopravců, kteří se vrátí ke kompletnímu letovému řádu. Významně tomu může pomoci vakcína a pročkovanost obyvatelstva. Od vypuknutí pandemie již letecká společnost přestavěla většinu své sítě tras.

Akční letenky Turkish Airlines

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru