Connect with us
Meraki Resort (Adults Only)****

Dovolené

PECKA DNE: All Inclusive Egypt s českým delegátem od 16 794 Kč

PECKA DNE: All Inclusive Egypt s českým delegátem od 16 794 Kč

Egypt je snem nejednoho cestovatele. Vedle mohutných pyramid a chrámů pokrytých pískem připravil nádherná místa i pro milovníky vody – pobřeží Rudého moře doplňují korálové útesy, které jen čekají, až je prozkoumáš. A co je snem každého, kdo touží po dokonalém odpočinku během dovolené? 4* Meraki Resort! Hotel v boho stylu, jenž je určený pouze dospělým návštěvníkům, ti nabídne ideální podmínky k relaxaci. Díky All Inclusive servisu bude tvou jedinou starostí, jestli se dopoledne vydáš k bazénu nebo na pláž. Kdybys ale přece jen potřeboval/a radu, kdykoliv se můžeš obrátit na delegáta. S radostí ti poradí i s nejrůznějšími výlety, které je v okolí možné podniknout.

Reklama
 • KAM: Meraki Resort (Adults Only)****, Hurghada, Egypt
 • KDY? Leden – květen 2022
 • ODKUD? Přímé lety z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy nebo Vídně, odbavené zavazadlo, ubytování v moderním 4* resortu, stravování formou All Inclusive, služby česky hovořícího delegáta, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená v Egyptě
Meraki Resort (Adults Only)****
Meraki Resort (Adults Only)****
Meraki Resort (Adults Only)****
Meraki Resort (Adults Only)****

Podmínky vstupu do Egypta a návrat

Plně očkovaní cestující se při vstupu do Egypta nemusí prokazovat negativním PCR testem.

 • Potvrzení o očkování proti COVID-19 musí obsahovat QR kód. Uznávají vakcíny schválené WHO s tím, že od ukončení očkování uplynulo alespoň 14 dní.

Ostatní cestující při vstupu předloží negativní PCR test, ne starší 72 hodin.

 • Potvrzení lze předložit v papírové podobě i prostřednictvím QR kódu.
 • Děti do 6 let mají výjimku z testu.

Návrat zpět do České republiky se řídí podmínkami cestovatelského semaforu.

Meraki Resort (Adults Only)****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru