Connect with us
Fort Lauderdale

Amerika

Florida v akci! Z Mnichova letíš od 7 790 Kč v termínech i na hlavní sezónu

Florida v akci! Z Mnichova letíš od 7 790 Kč v termínech i na hlavní sezónu

Florida má všechno! Pláže s pískem jemným jako moučkový cukr, které uspokojí i ty nejnáročnější příznivce plážových radovánek a koupání. Stejně tak nabízí spoustu zábavy, latinské a karibské atmosféry či zázemí pro milovníky fauny a flóry. Byla by škoda neskočit po letenkách z Mnichova. Ty tě sem přenesou už od 7 790 Kč, a to v termínech na listopad a začátek roku 2023.

Reklama

Akční Miami z Vídně

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost American Airlines
 • Kdy? Listopad – březen 2023
 • Termín? Příklad 8. – 16. květen 2022 (VYBRAT LETENKU)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 2 příruční zavazadla

V nabídce jsou i parádní open-law letenky. Je možné přiletět do Fort Lauderdale a odletět z Orlanda. Případně je zde kombinace Fort Lauderdale a Miami, Tampy nebo Key West.

Co vidět na Floridě?

 • Samotný Fort Lauderdale, kam přiletíš, je kulturním městem s několika galeriemi a věhlasnou gastro scénou. Díky systému kanálů je přirovnánán k Benátkám.
 • Dalším místem, které rozhodně nesmíš vynechat, je Miami. Čeká tě Art Deco architektura, dokonalá Miami Beach i bohatý nožní život.
 • V Orlandu se skvěle pobavíš ve Walt Disney World.
 • Florida ale nejsou jen města. Navštiv třeba Everglades National Park.
Miami

Na co třeba pamatovat před cestou do USA?

Před vstupem do USA je třeba požádat o povolení ESTA (Electronic System for Travel Authorization). Jedná se o automatizovaný americký vládní systém, který umožňuje vycestovat do USA. Prostřednictvím ESTA můžeš požádat a následně získat povolení online. Tento systém je povinný od roku 2009 v rámci posílení bezpečnosti. Cestující jsou povinni získat elektronické povolení před cestou do Spojených států. Zjisti, jak získat povolení ESTA na vstup do USA (postup krok po kroku).

Levné ubytování na Floridě

Jestli hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com), takže budeš mít z čeho vybírat.

Miami

Výhodné pojištění STORNO a pojištění ISTOTA

Až 60 % objednávek aktuálně obsahuje pojištění STORNO nebo ISTOTA, ke kterým Pelikán od 1. června 2021 přidal nové benefity. Kromě krytí storno poplatku před cestou, který cestovní kancelář spustila ještě v lednu 2021, nově kryje i další náklady související s případnou nákazou koronavirem v zahraničí.

Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

 • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
 • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Izrael: od 21. května není ke vstupu nutný test ani očkování https://t.co/s8CegBpMIm #koronavirus33 minutami dozadu
Vietnam tě překvapí! Průvodce nejhezčími místy a TOP letenky z Prahy za 12 990 Kč https://t.co/Kaa9UsPQl545 minutami dozadu
USA z Prahy od 13 990 Kč! Zažij servis 5* aerolinek Lufthansa https://t.co/9C56zedrkr1 hodinou dozadu
Thajsko: netřeba PCR test před odletem, od května už ani PCR test po příjezdu https://t.co/JOkYIAod4O #koronavirus4 hodinami dozadu
La Gomera: Neobjevený kout Kanárských ostrovů s vlastním jazykem a deštným lesem https://t.co/frW10wshcd5 hodinami dozadu
Revoluce v cestování: po 16 letech se mění limit přepravy tekutin na letištích https://t.co/c6o2Tqy9oN #novinky6 hodinami dozadu
Revoluce v cestování: po 16 letech se mění limit přepravy tekutin na letištích https://t.co/c6o2TqPKNn #novinky6 hodinami dozadu
Roušky v letadlech a na letištích v Evropě jsou povinné pouze v zemích, které to vyžadují https://t.co/08sdGxRfeE #koronavirus6 hodinami dozadu
Procida, malá tečka na mapě, je italské hlavní město kultury 2022 https://t.co/G8ovHIJZFx8 hodinami dozadu
Bali z Prahy s Turkish Airlines za 13 990 Kč: TOP servis a 46kg zavazadlo https://t.co/cIDgda3WYN8 hodinami dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru