Connect with us
Emirates

Novinky

Emirates odkazují letadly s unikátním designem na nové Muzeum budoucnosti v Dubaji

Emirates odkazují letadly s unikátním designem na nové Muzeum budoucnosti v Dubaji

Letecká společnost Emirates uvedla na trh nový speciální model Airbus A380. Vzhled připomíná nedávno otevřené Muzeum budoucnosti, futuristickou budovu v Dubaji.

Reklama

Většina leteckých společností nové designy pro svá letadla často nepoužívá. British Airways a Lufthansa mají na kontě pár unikátních designů. Emirates na to jde ale úplně jinak. Ve skutečnosti letecká společnost za více než půl desetiletí použila přibližně 50 jedinečných designů, a to na přibližně 100 letadlech.

Nový šat odkazující na Muzeum budoucnosti v Dubaji, které je originální svým tvarem, designem i inetriérem, dostal Airbus A380. Postupně by měl být nanesen na 10 letadel Emirates. Bude na nich zobrazena fotografie Muzea budoucnosti a nápis „Cesta do budoucnosti“ v angličtině a arabštině. Speciální nátěr byl aplikován jako nálepka. Tuto metodu aerolinky využívají často. Je snadno aplikovatelná a neporuší původní nátěr, píše Simple Flying.

Dubaj

Akční letenky Emirates

Zdroj úvodní fotografie: Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru