Connect with us
Expo 2020 Dubai

Novinky

Další hvězdní hudebníci na Expo 2020: 15. února vystoupí Coldplay

Další hvězdní hudebníci na Expo 2020: 15. února vystoupí Coldplay

EXPO 2020 představilo spolupráci s dalšími světoznámými hudebními umělci, kteří zazáří na výstavě roku. Pokud se budeš v úterý 15. února 2022 nacházet v Dubaji, nenech si ujít sérii Infinite Nights. Zažij koncert Coldplay, kteří si pro EXPO připravili nevídanou show. Představí zde své nové album zdůrazňující důležitost ochrany planety. Vstup na akci je bezplatný, avšak vstupenky je třeba rezervovat předem, od 12. února.

Reklama

Přímý přenos bude možné sledovat živě na Al Wasl Plaza. Zajímavostí je, že koncert Coldplay pod kupolí Al Wasl (největší 360stupňovou projekční plochou na světě) bude možné sledovat i online přes kanály VirtualExpoDubai.com, Expo TV YouTube, Facebook stránce Expo 2020 a dokonce i přes virtuální realitu Oculus VR.

Návštěvníkům, kteří chtějí navštívit show Infinite Nights doporučujeme přijít na Al Wasl Plaza dříve.

Největší mezinárodní událost a výstavu na přelomu let 2021 a 2022 můžeš navštívit několika způsoby – pokud cestuješ vybranými aerolinkami, vstupenku získáš dokonce bezplatně. Lístek na EXPO 2020 si lze koupit ve vlastní režii, ale mnohem jednodušší je to zakoupením letenky nebo dovolené v Dubaji přes Pelikána.

Podmínky vstupu do Dubaje

Dubaj je turistům otevřena bez nutnosti absolvování karantény, nicméně negativní PCR test (ne starší 72 hodin) je ke vstupu nutný. Výjimku mají pouze děti do 12 let a osoby s mírným a těžkým postižením. Dále je doporučováno stažení aplikace DXB Smart App.

Akční letenky do Dubaje

Zdroj: https://www.expo2020dubai.com/

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru