Connect with us
Abú Dhabí

Asie

Abú Dhabí, Šardžá a Dubaj! Poslední místa do Emirátů z Prahy i Vídně od 3 290 Kč

Abú Dhabí, Šardžá a Dubaj! Poslední místa do Emirátů z Prahy i Vídně od 3 290 Kč

Spojené arabské emiráty, jedinečnou a ohromující zemi spojující luxus, inovace a tradiční kulturu, nyní pořídíš v rámci výprodeje Pegasus Airlines s odletem z Prahy nebo Vídně už od 3 290 Kč. Abú Dhabí tě ohromí nádhernými resorty, umlěleckými galeriemi jako Louvre Abu Dhabi nebo Velkou mešitou šejka Zayeda, Šardžá se proslavil snahou o ochranu a propagaci kulturního dědictví a Dubaj, zřejmě nejznámější emirát, si získal pozornost díky extravagantním projektům a rekodrům.

Reklama

Akční letenky do Emirátů

  • Odkud? Z Prahy nebo Vídně s přestupem v Istanbulu
  • S kým? Letecká společnost Pegasus
  • Kdy? Březen – červen (v souhrnu všech letenek)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo (55 x 40 x 20 cm)

Dubaj

Inspiruj se našimi články

Spojené arabské emiráty – podmínky vstupu

Spojené arabské emiráty, tedy rovněž Dubaj, zrušily všechna covidová opatření již během listopadu 2022. Ta se vztahovala také na podmínky vstupu do země.

Sharjah

Ubytování v Dubaji

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Pokud by tě zajímala jiná destinace než Dubaj, stačí si jen upravit prefrence. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru