Connect with us

Koronavirus

Bezplatná Wi-Fi a Live TV zmizí z nabídky Emirates. Zřejmě dočasně

Bezplatná Wi-Fi a Live TV zmizí z nabídky Emirates. Zřejmě dočasně

O víkendu se objevily zprávy, že Emirates už nebudou nabízet bezplatné Wi-Fi připojení na internet ani live TV na palubě. Změny si všimli redaktoři portálu SimpleFlying.com, zmiňované benefity totiž zmizely z webové stránky letecké společnosti. Je to podle nich v souladu s tím, co teď aerolinie potřebují a musí dělat – snižovat náklady a udržovat svou firmu v zelených číslech.

Reklama

Bezplatná Wi-Fi nebo živé televizní přenosy byly součástí nabídky Emirates i v ekonomické třídě. Šlo samozřejmě o limitovaný balík služeb, které jste si mohli vyzkoušet na jistý čas (datový balík 20MB) a potom si zaplatit za další internetová data navíc. My jsme si internet Emirates otestovali několikrát a můžeme říct, že nás to vždy velmi mile potěšilo. I když byla rychlost bezplatného balíku průměrná, dokázali jste si vyřídit e-maily nebo poslat zprávu známým, že je vše OK.

Kromě ztráty bezplatné Wi-Fi cestující ztratí i přístup k živému vysílání TV v rámci leteckého zábavního systému Emirates – ICE. Webstránka live Emirates se sice stále nachází ve výsledcích vyhledávání, kliknutím na relevantní odkaz se ale dostanete na stránku s upozorněním, že stránku již není možné najít.

Nutno dodat, že možnost zkusit bezplatně Wi-Fi a živou TV doposud nenabídl v ekonomické třídě prakticky nikdo. Takže tento krok Emirates chápeme a myslíme si, že když se situace v leteckém průmyslu vrátí po koronaviru do normálu, bezplatný balík se vrátí zpět.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru