Connect with us
Dubaj

Novinky

V Dubaji startuje 6týdenní nákupní festival. Začíná velkolepá sezóna zábavy a zážitků

V Dubaji startuje 6týdenní nákupní festival. Začíná velkolepá sezóna zábavy a zážitků

Máme minimálně jeden důvod navíc, proč během následujících týdnů cestovat na dovolenou do Dubaje. Letecká společnost Emirates tě zve na šestitýdenní nákupní festival, který se koná jednou ročně. Tato akce letos slaví 27. výročí.

Reklama

Od 15.12.2021 do 29.01.2022 tě v celé Dubaji čeká velkolepá sezóna zábavy, nákupních nabídek, výher a kulinářských zážitků.

Dubaj je nádherné město s mnoha možnostmi, jak oslavit letošní sváteční období, ať už se jedná o jakoukoli příležitost. Kromě výstavy EXPO 2020 si tak můžeš dopřát prvotřídní nákupy, vychutnat si slavnostní gastronomii nebo pouliční jídla, objevovat přírodu a kulturu, nechat se rozmazlovat v luxusních wellness prostorách, vyrazit do zábavního parku nebo za dobrodružstvím.

Večeře pod širým nebem v některé z nejlepších městských restaurací, nevázaná zábava v zábavních parcích světové třídy, relax v lázních a vzrušující umělecká představení. Rezervuj letenku Emirates a každý měsíc získáš i množství zajímavých slev:

  • 20-25% sleva do vybraných SPA a WELLNESS zařízení,
  • 20-25% sleva na lyžovačku, golf, kino a různá umělecká a divadelní představení v Dubaji,
  • 20-25% sleva do vybraných kulinářských restaurací,
  • 15% sleva na nákupy ve vybraných obchodech,
  • KOMPLETNÍ NABÍDKA SLEV ZDE.

Akční letenky do Dubaje s Emirates

NAVÍC – všechny Emirates letenky jsou flexibilní, měnit lze destinaci i čas odletu.

Emirates

Flexibilní letenky bez doplatků a minimální platnost dva roky

Jestli tvoje cestovní plány ovlivnil COVID-19, máš dvě možnosti. Pokud sis rezervoval/a letenku před 1. dubnem 2021 a cestu jsi měl/a uskutečnit do 31. května 2022 nebo dříve, letenku si můžeš nechat a vybrat si nový termín kdykoliv až do 36 měsíců od data původní rezervace. Druhou možností je vrácení peněz.

Všechny letenky zakoupené od 1. dubna 2021 jsou automaticky platné na cestování po dobu minimálně 24 měsíců, tedy dva roky. V rámci tohoto času můžeš měnit čas odletu či destinaci, případně požádat o vrácení peněz bez dalších poplatků letecké společnosti. Změny můžeš provést online prostřednictvím správy rezervace nebo přes Pelikána.

Na letenky zakoupené 1. září 2020 a později se vztahuje platnost až 36 měsíců od data původní rezervace.

K letence od Emirates i vstupenka na EXPO zdarma

Kromě různých slevy platí i nadále nabídka bezplatné jednodenní vstupenky na EXPO 2020. Pelikán ti k tvojí cestě na EXPO vyřídí vše potřebné – letenky, ubytování i samotné vstupenky. Kompletní informace ke vstupu a programu na EXPO najdeš v našem speciálním článku. Rovněž ti prozradíme, které aerolinky ti dají vstupenku k letence zdarma, a doporučujeme ti zkontrolovat i speciální nabídku dovolených v Dubaji.

Expo 2020 Dubai

Zdroj fotografií: Emirates.com

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru