Connect with us
Dubaj

Asie

Rodinná dovolená v Dubaji: TOP 8 aktivit pro děti, které budou v létě zcela zdarma

Rodinná dovolená v Dubaji: TOP 8 aktivit pro děti, které budou v létě zcela zdarma

Návštěva Dubaje s dětmi může být plná akce – od zábavních parků přes neuvěřitelné rodinné resorty, tančící fontány až po dechberoucí výhledy. Dopřej rodině nezapomenutelnou dovolenou v Dubaji už toto léto a navštiv hotely a atrakce, které budou mít děti po celém městě zcela zdarma. Ať už hledáš luxus, toužíš po pobřeží, aby sis užil/a slunce, moře a písek, nebo máš v plánu prozkoumat aktivity ve městě, máme pro tebe seznam, ze kterého si určitě vybereš.

Reklama

1. Objev s dětmi nejvyšší budovu světa

Nejlepší výhled na Dubaj z ptačí perspektivy se ti naskytne z vyhlídky At the Top, Burj Khalifa, kam mají dvě děti do 12 let (od 8:00 do 14:00) v doprovodu dvou dospělých vstup zdarma. Tato ikonická atrakce se nachází ve 124. a 125. patře nejvyšší budovy světa a nabízí panoramatický výhled na město z výšky 456 metrů. Rezervaci je třeba provést do 31. srpna 2023.

Dubaj
Zdroj: Shutterstock, Valerija Polakovska

2. Vyvez se na vyhlídku The View v hotelu The Palm

Navštiv působivou vyhlídkovou plošinu na ostrově Palm Jumeirah, která nabízí nádherný výhled na Arabské moře a panorama Dubaje. Děti do 13 let mají v doprovodu dospělé osoby vstup zdarma. Rezervaci je nutné provést do 31. srpna 2023.

Dubaj
Zdroj: Shutterstock

3. Získej bezplatné vstupenky pro děti do observatoře Sky Views

Jestli mají tvoje děti rády výšky, vezmi je v létě bezplatně do observatoře Sky Views. Tato atrakce se nachází 219,5 metrů nad zemí, na vrcholu hotelu Address Sky View, a nabízí nádherný výhled na panorama Dubaje. Dvě děti (do 12 let) mohou toto místo navštívit v doprovodu dvou dospělých každý den v týdnu do 14:00 zdarma. I v tomto případě je třeba provést rezervaci do konce srpna 2023.

Dubaj
Zdroj: Shitterstock, RAW-films

4. Užij si s rodinou zábavu v AYA Parku

Dopřej svým nejmenším nezapomenutelný zážitek v AYA Parku, kam mají děti do 12 let v doprovodu rodiče vstup zdarma. Poutavý zábavní park v nákupním centru WAFI City Mall sestává z několika zón, z nichž každá vypráví fascinující příběh, a to díky špičkové grafice, zvukům a světlům. Rezervaci je třeba provést do 30. září 2023.

Dubaj
Zdroj: Shutterstock, Rus S

5. Zavítej s dětmi do muzea Madame Tussauds

Zažij nejznámější tváře planety v muzeu Madame Tussauds, kam mají děti do 13 let v doprovodu dospělého vstup zdarma. Světoznámé muzeum voskových figurín na ostrově Bluewaters Island je domovem obrovského množství realistických postav celebrit, od Davida Beckhama přes Shah Rukh Khana až po samotnou Madame Tussauds. Rezervaci je nutné provést do 31. srpna 2023.

Dubaj
Zdroj: Shutterstock, Wirestock Creators

6. Nahlédni s dětmi do budoucnosti v Expo City Dubai

Toto léto bys měl/a se svými ratolestmi určitě navštívit unikátní město v Expo City Dubai, které nabízí bezplatný vstup pro návštěvníky ve věku do 12 let. Město zaměřené na budoucnost a nesoucí odkaz Expo 2020 Dubai má řadu ikonických atrakcí včetně náměstí Al Wasl Plaza, pavilonu Spojených arabských emirátů ve tvaru sokola a magického pavilonu udržitelnosti – Terra. Rezervaci je třeba provést do 31. srpna 2023.

Dubaj
Zdroj: Shutterstock, MDXB

7. Rezervuj místo sobě i dětem v TOP kinech Reel Cinemas

V kinech Reel Cinemas budeš mít pocit jako kdyby ses skutečně přenesl/a přímo do filmu, a to díky pohlcujícím zvukům a nejpohodlnějším sedadlům. Kino disponuje luxusními polohovatelnými sedadly, nejlepší akustikou Dolby a možností objednat si jídlo z restaurace. Prohlédni si nejnovější filmové trháky a vezmi s sebou děti do kina Reel Cinemas. Každý pracovní den do 14:00 mají děti do 11 let v doprovodu rodiče vstup zdarma. Rezervace musí být provedena v období od 1. května do 31. srpna 2023.

Dubaj
Zdroj: Shutterstock, Sarunyu L

8. Dopřej si dávku adrenalinu i s dětmi v Xstrike

Užij si akční zábavu v Xstrike, která nabízí akční laser tag či paintball. Ke každé zakoupené vstupence pro dospělého dostaneš dětský lístek (do 13 let) zdarma. Aréna plná zábavy, nacházející se v Al Quoz, udělá tvůj den nezapomenutelný, protože simulace boje se tady setkává se soutěžní hrou. Rezervaci proveď v období od 1. května do 31. srpna 2023.

Dubaj
Zdroj: Shutterstock

KOMPLETNÍ SEZNAM SLEV PRO DĚTI NAJDEŠ TADY

Akční letenky do Dubaje

Zdroj: Visit Dubai

Zdroj úvodní fotografie: Shutterstock

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru