Connect with us
Užij si vyhřívaný bazén v adults only hotelu Marieta na Kanárských ostrovech, kde dovolen stojí za to

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na Kanárech v adults only hotelu s polopenzí od 19 290 Kč

PECKA DNE: Dovolená na Kanárech v adults only hotelu s polopenzí od 19 290 Kč

S dovolenou na Kanárských ostrovech nikdy nešlápnete vedle. Krásně tu je jak v letních, tak i v zimních měsících. Najdete zde bujarý život i příjemný klid. A pokud si potřebujete odpočinout od všech starostí života, hotel Labranda Marieta bude správnou volbou. Mimo jeho příjemného vybavení, vynikající kuchyně, vyhřívaného venkovního bazénu tu na vás čeká ticho v podobě absence dětského křiku. Hotel je totiž adults only.

Reklama

Leží v populární a turisty vyhledávané oblasti Playa del Ingles, na jižní straně ostrova Gran Canaria. Oplývá přírodními krásami skalnatých útesů, černých i světlých písečných pláží, ale například i pouští. Celoročně se tu teploty pohybují kolem příjemných 24 °C, takže si tu užijete jak aktivní, tak pasivní dovolenou, k níž vám pomohou místní přírodní bazény, golf a malebné rybářské vesničky.

 • KAM? Labranda Marieta (Adults only)****, Kanárské ostrovy, Španělsko
 • KDY? Únor – říjen 2021
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování v moderním adults only hotelu s venkovním vyhřívaným bazénem a barem na střeše v oblíbené lokalitě Playa del Ingles, stravování formou polopenze, transfer z letiště do hotelu a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Interiér pokoje v hotelu Marieta na Kanárských ostrovech

Podmínky vstupu na Kanárské ostrovy

Od 23. listopadu 2020 je nutné se při vstupu na Kanárské ostrovy (platí pro celé Španělsko) prokázat negativním výsledkem PCR či TMA testu na koronavirus, ne staršího než 72 hodin, a současně před letem vyplnit vstupní formulář.

Na Kanárských ostrovech je rovněž nutné předložit negativní výsledek testu na COVID-19 (PCR, TMA či antigenní test) i při ubytování v hotelu či jiných turistických ubytovacích zařízeních.

Návrat zpět do České republiky

Návrat zpět do České republiky se od 5. února 2021 řídí novým cestovatelským semaforem.

Podle něj jsou Kanárské ostrovy aktuálně vnímány jako oblast s vysokým rizikem nákazy (červená barva). Při návratu zpět do ČR je tak nutné ještě před vstupem disponovat písemným potvrzením o negativním výsledku antigenního testu, ne staršího než 24 hodin od odběru, nebo PCR testu, ne staršího než 72 hodin od odběru, a vyplnit příjezdový formulář

Následně je po návratu třeba do 5 dní v ČR absolvovat další test (tentokrát PCR). Do obdržení negativního výsledku je nutná samoizolace. Posledním opatřením je, že osoba musí 10 dní po příjezdu z červeného státu nosit všude mimo domov roušku.

Tmavé útesy v oblasti Playa del Ingles
V okolí najdete rozlehlé útesy i mnoho přírodních bazénů

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru