Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na Kanárských ostrovech se snídaní od 17 790 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na Kanárských ostrovech se snídaní od 17 790 Kč

Kam tak na dovolenou, aby tam bylo po celý rok krásně, teplo, nádherná krajina a moře k tomu? Odpověď: Kanárské ostrovy! Na Tenerife, největším ostrově tohoto španělského souostroví, jsou příznivé teploty samozřejmostí, stejně jako dlouhé pláže (například námi nabízený hotel stojí jen 150 m od pláže Callao Salvaje), rozmanitá vegetace a fascinující scenérie krajiny sopečného původu. Je tedy jedno, jestli dáváte přednost o dovolené navléknout plavky nebo nazout turistické pevné boty – obojí se tu může hodit.

Reklama

Hotel Tropical Park je sice relativně malý resort, ale to mu jen přidává na útulnosti a akčnosti. Najdete tu příjemné pokoje, milý personál i venkovní bazény a stále se tu něco děje.

  • KAM? Hotel Tropical Park****, Tenerife, Kanárské ostrovy, Španělsko
  • KDY? Únor – březen 2021
  • ODKUD? Z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování v 4* hotelu, stravování formou snídaně, transfer z letiště do hotelu a nazpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
  • PODMÍNKY VSTUPU: Od 23. listopadu 2020 je při příjezdu do Španělska včetně Kanárských a Baleárských ostrovů vyžadováno předložení PCR či TMA testu. Před příletem je rovněž třeba vyplnit speciální formulář, na jehož základě obdržíte QR kód. Tím se prokážete po příletu. Certifikát o negativním výsledku testu na COVID-19 je následně nutné předložit i v hotelu či jiném turistickém ubytovacím zařízení.
  • PODMÍNKY NÁVRATU: Podle cestovatelského semaforu je možné se s platností od 7. 1. 2021 vracet z Kanárských ostrovů zpět do ČR bez nutnosti testu či karantény, na rozdíl od pevninského Španělska.
Akční termíny dovolené na Tenerife, Tropical Park
Interiér pokoje v hotelu Tropical Park, Tenerife, Kanárské ostrovy

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Exkluzivní nabídka od Pelikána je zpět! Mauricius z Prahy za 11 990 Kč https://t.co/b6l5YAEk5k2 dny dozadu
Pelipeckovní roadtrip po USA: 2. díl – Nashville https://t.co/d8eN8NDcsN2 dny dozadu
La Gomera: Neobjevený kout Kanárských ostrovů s vlastním jazykem a deštným lesem https://t.co/frW10wshcd2 dny dozadu
Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování https://t.co/rVr3Guk37D #novinky2 dny dozadu
Broadway v New Yorku je zpět! U vstupu vyžadují důkaz o očkování https://t.co/rVr3Gu2rJ3 #novinky2 dny dozadu
Novoroční výprodej letenek již od 255 Kč pokračuje! https://t.co/SJPdknGR942 dny dozadu
EXPO 2020 Dubai: vše, co je třeba vědět, na jednom místě (průvodce, program, ceny) https://t.co/87immItGvq2 dny dozadu
Desítky nových linek a dobré zprávy z okolních letišť. Takto bude vypadat rok 2022 https://t.co/xKsEovFYwO #novinky3 dny dozadu
Desítky nových linek a dobré zprávy z okolních letišť. Takto bude vypadat rok 2022 https://t.co/xKsEovGwmm #novinky3 dny dozadu
Revolut: výběry z bankomatu ZDARMA, výhodné kurzy v zahraničí (recenze + vstupní BONUS od Pelikána) https://t.co/gSgNI2MeyN3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru