Connect with us

Dovolené

PECKA DNE: 4* dovolená na Kanárských ostrovech se snídaní od 17 790 Kč

PECKA DNE: 4* dovolená na Kanárských ostrovech se snídaní od 17 790 Kč

Kam tak na dovolenou, aby tam bylo po celý rok krásně, teplo, nádherná krajina a moře k tomu? Odpověď: Kanárské ostrovy! Na Tenerife, největším ostrově tohoto španělského souostroví, jsou příznivé teploty samozřejmostí, stejně jako dlouhé pláže (například námi nabízený hotel stojí jen 150 m od pláže Callao Salvaje), rozmanitá vegetace a fascinující scenérie krajiny sopečného původu. Je tedy jedno, jestli dáváte přednost o dovolené navléknout plavky nebo nazout turistické pevné boty – obojí se tu může hodit.

Hotel Tropical Park je sice relativně malý resort, ale to mu jen přidává na útulnosti a akčnosti. Najdete tu příjemné pokoje, milý personál i venkovní bazény a stále se tu něco děje.

  • KAM? Hotel Tropical Park****, Tenerife, Kanárské ostrovy, Španělsko
  • KDY? Únor – březen 2021
  • ODKUD? Z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování v 4* hotelu, stravování formou snídaně, transfer z letiště do hotelu a nazpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
  • PODMÍNKY VSTUPU: Od 23. listopadu 2020 je při příjezdu do Španělska včetně Kanárských a Baleárských ostrovů vyžadováno předložení PCR či TMA testu. Před příletem je rovněž třeba vyplnit speciální formulář, na jehož základě obdržíte QR kód. Tím se prokážete po příletu. Certifikát o negativním výsledku testu na COVID-19 je následně nutné předložit i v hotelu či jiném turistickém ubytovacím zařízení.
  • PODMÍNKY NÁVRATU: Podle cestovatelského semaforu je možné se s platností od 7. 1. 2021 vracet z Kanárských ostrovů zpět do ČR bez nutnosti testu či karantény, na rozdíl od pevninského Španělska.
Akční termíny dovolené na Tenerife, Tropical Park
Interiér pokoje v hotelu Tropical Park, Tenerife, Kanárské ostrovy

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na [email protected] Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na [email protected] Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Letiště Leoše Janáčka Ostrava: Pohodlné spojení do Varšavy, evropských metropolí i Ameriky https://t.co/SYaVtPugZz #novinky1 hodinou dozadu
9 zajímavých tipů, co dělat v Londýně https://t.co/Z0pBWieUYD20 hodinami dozadu
7 důvodů, proč se vyplatí rezervovat letenky EVA AIR (+ speciální ceny od Pelikána) https://t.co/YzdMm3Qk4L21 hodinami dozadu
Jižní Korea ruší povinnost podstoupit test po příjezdu. Stačí vyplnit formulář https://t.co/khHXm11bUU #novinky24 hodinami dozadu
Babí léto na Mallorce! Rezervuj letenky z Vídně od 777 Kč https://t.co/DXYXHePgyI1 dnem dozadu
Saúdská Arábie s průvodcem: zažij svět z pohádky o Tisíci a jedné noci https://t.co/qHwnu7tLbp1 dnem dozadu
Kvalitní program, osvědčení průvodci a ověřené hotely. Zde jsou důvody, proč se vydat na poznávačku s Pelikánem https://t.co/uXuvXT4Feg #novinky1 dnem dozadu
Průvodkyně Zaragozou: Přistěhovalec ví někdy o městě více než domácí https://t.co/A3WDabqLr2 #evropa2 dny dozadu
Průvodkyně Zaragozou: Přistěhovalec ví někdy o městě více než domácí https://t.co/A3WDabqLr22 dny dozadu
Maroko bez testu a očkování: stačí vyplnit formulář https://t.co/3KwSYW39k5 #novinky2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru