Connect with us
Irsko - Great Blasket Island

Evropa

Práce v dalekém ráji: irský ostrov hledá dvojici, která se o něj dočasně postará

Práce v dalekém ráji: irský ostrov hledá dvojici, která se o něj dočasně postará

Práce snů, o kterou se před rokem ucházelo 23 tisíc lidí z celého světa, opět čeká na vhodné kandidáty. Irský ostrov Great Blasket Island, nejzápadnější ostrov v Evropě, hledá i tentokrát dvojici, která by půl roku vedla místní penziony a kavárnu.

Reklama

Velmi žádaná pozice bude obsazena dvojicí přátel nebo partnerů v období od 1. dubna do 1. října 2021. Ostrov je populární mezi turisty z celého světa, přestože nemá elektřinu, wifi připojení ani teplou vodu ve sprchách. Loni práci získali Annie Birney a Eoin Boyle.

Ostrov Great Blasket leží u pobřeží přístavního města Dingle v County Kerry. Je odlehlým rájem pro všechny, kteří se chtějí na chvíli skrýt na romantickém místě. Poslední trvalí obyvatelé ostrov opustili v roce 1953, píše Lonely Planet.

Noví dočasní správci ostrova se musí postarat o tři kamenné chalupy, ve kterých se mohou ubytovat turisté. Jejich úkolem je rovněž spravovat místní kavárnu. Na ostrově je jeden nabíjecí port, který pohání větrné turbíny.

Akční letenky do Irska

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru